cemal reşit rey konser salonu

critical critical
şu andaki sanat yönetmeni yrd. doç. yalçın çetinkaya olan kültür ve sanat yuvası, özellikle de batı müziği-dünya müzikleri- türk sanat müziği ve türk halk müziği türleri arasında sahnelenen gösterimlerde dengeyi sağlayarak, yurt içi ve yurt dışından pek çok sanatçı ve grupa ev sahipliği yapan ve onları sanatsever dinleyiciler ile buluşturan güzide bir sanat mekanı. istanbul-harbiye'de olup hem ulaşımı çok kolaydır hem de konser çıkışı kahve keyifi için nişantaşı, taksim, ortaköy, maçka'daki herhangi bir mekana 5-10 dakikada rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
durupduru durupduru
hollanda'nın en büyük üç tiyatro grubundan biri olan rotterdam belediyesinin tiyatro topluluğu ro theater, yangınlar (branden) adlı oyunla istanbul seyircisinin karşısına çıktığı sahnedir. 7 kasım pazar günü saat 20.30da crr'de sahnelendi, lübnanlı yazar wajdi mouawad'ın imzasını taşıyan oyunda,kökenlerimiz nereye dayanıyor, nereden geliyoruz, anne babalarımız kimler sorularını irdeliyor. oyun iki buçuk saat sürdü, ara verilmedi; zannımca arada kaçıp gitmeyelim diyeydi. oyun bazı bazı çok sıkarken bazı bazı da meraklandırıyordu. oyunun alt yazılı (bkz: üstyazı) olması ve iki buçuk saat sürmesi sonucu oluşan baş ağrıları da cabası.
guess who guess who
zamanında çocuk koromuzla beraber bir konser vermiştik ki, efsaneydi. bu salon sürekli bana bunu hatırlatıyor, trt çocuk korosunu... burunda tütüyor valla
birfincancay birfincancay
sanata ne kadar değer verdiğinizin, neyi nereye kadar götürebileceğinizin, adanmışlığınızın ve çıldırmışlığınızın test edildiği saygın mekan. öhöm.

bakalım bir klasik müzik konserine 100 lira verebilecek misiniz, yoksa "sanat şahsi ve muhteremdir" anlayışınız sadece 7.5 liralık tiyatro biletleri için mi geçerlidir?

kız arkadaşınız "koray hadi beni moskova devlet operası gösterisine götür" dediğinde yutkunmadan kaç saniye durabileceksiniz... bunlar önemli.
birfincancay birfincancay
biletleri anasının şeyini geçmiş. ebesinin nikahına gidiyor. yoksa ben de isterim balesidir dans topluluğudur... bana da sanat şahsi ve muhterem... nedir yani.

ya burda gitar resitaline katılıcam ya da kuzenin düğününde çeyrek takıcam. bi seçim yapmam lazım. arada kaldım.
funkymania funkymania
burada supersonik gruplar aşırı ucuz bilet fiyatlandırmasıyla nasıl çıkıyorlar anlayamadım. 30 tl'ye electro delux, stanley clarke band izlemeye gidiyorsun. sponsor mu, karapara mı nedir olayları bilemedim.