cenk tosun

1 /
dag atesi dag atesi
1,83 boyunda çevik ama biraz savruk forvet oyuncusu. 15 yaş altı milli takımından itibaren almanya milli takımının formasını giymektedir. hali hazırda ümit milli takım kadrosundadır. izleyenleri stilini bayern münih'li mario gomez'e benzetmektedir.
türkiye'ye hemen adapte olup galatasaray'da yaşanan kaosu göğüsleyebilir mi?
zaman gösterecek.
halimiz duman halimiz duman
bu adamı hiç izlemedim ve insanın hiç izlemediği bir oyuncu hakkında yorum yapması birazcık hıyarcadır ama buradan adnanlara seslenmek istiyorum: "lan adnanlar bırakın tosunları mosunları da kendi alt yapınızdaki futbolculara yönelin. cem sultan'ı kendi elinizle fener'e kaptırmak üzeresiniz. kimse yok mu, size diyorum hey, tık tık"

tüm hıyarca düşüncelerimle, cem sultan'ın cenk tosun'dan 3 gömlek üstün bir futbolcu olduğunu iddaa ediyorum. zaten çok parlak geleceği olacaklar türkiye'ye uğramıyor. hamit/halil altıntop, nuri şahin, mesut özil vs... örnekleri arttırabiliriz. ve bir türk asıllı alman oyuncu da almanya'da tutunamayacağını anlamadan, kolay kolay türkiye'ye gelmiyor. o yüzden bu adam gs'ye gelirse akıbetinin alpaslan erdem'den farklı olacağını zannetmiyorum.

girinin götüme girmesi dileklerimle...

edit: aha giri götüme girdi lan. ama olsun varsın türk futboluna bir göt feda olsun.
paleface paleface
çok değil, 25 gün önce galatasaray'ın her konuda anlaşma sağladığı futbolcuydu.

sezon başı transferelere 18 milyon euro, devre arasında 10 milyon euro para harcayan galatasaray, eintracht frankfurt'un cenk için belirlediği 500.000 euro konusunda cimri davranıp, çingene pazarlığı yapıp, frankfurt da bu bedelden taviz vermeyince galatasaray'ın vazgeçip, gaziantepspor'un 550.000 euro bedelle satın aldığı futbolcu.

bugün de galatasaray'a cezayı kesmiştir. gaziantepspor ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladığından, 1-2 sezon sonra en az 3 milyon euro bedelle gider bir başka takıma. tüpçü çıkıp 10 milyon euro da verebilir tabi, maksat ortam şenlensin.

hayır, ben beşiktaşlıyım arkadaş galatasaray'a bakıyorum, sezon bitmiş bu arkadaşlar için, hemen her şey hayal yap geleceğe yatırımını al bu adamı değil mi?

biri kiralık 3 tane yabancıya 10 milyon euro ver, bu adam için 500.000 euro'yu çok gör.

bu adnanlar harbiden çok akıllılar, insan gözü ile görülemiyor.
king james king james
son dönemde türkiye liglerinde izlerken zevk aldığım ender oyunculardan biri. galatasaray'a transferi ile ilgili söylenecek hiç bir söz yok. yalnız boşuna adnan'lara yüklenmeyelim bu konuda. galatasaray'a gelmiş olsa kadroda olabilecek miydi acaba? musa çağıran geldi sezon başında, sevindik. genç yetenekli oyuncular oynasın isterdik o yüzden sevindik. adam daha süre alamadı bu takımda. cenk gaziantepspor'a giderek en iyisini yapmış.
didyma didyma
dün akşam türkiye yeni bir yıldız futbolcuyla daha tanıştı.gaziantepspor transfer konusunda çok iyi işler yaptığını yine gösterdi.fenerbahçe'den para birde üstüne olcan'ı alıp bekir'i kakalıyorsa,beşiktaşa'a tabata kazığını atıyorsa ilerleyen yıllarda cenk tosun'unda 10 milyon eurolara büyük takımlara transferi olasıdır.ha birde alman milli takımı ile türk milli takımı tercihi konusunda epeyce polemik yaratcağı şimdiden belli olan futbolcudur.sen çok yaşa galatsaray kalecisi bak yine bir yıldız daha yarattın.
yaşlı timsah yaşlı timsah
iyi futbolcu, ayaklarını iyi kullanıyor.
galatasaray maçında müthiş oynadı ancak bu devamlılık arz ederse büyük yetenek olduğunu ispat eder.
futbolda günlük form denen bir şey vardır; cenk günündeydi ve hakkını verdi.
1 /