cezaevlerindekiler isyan başlatırsa ne olur

yırtıcıkalem yırtıcıkalem
bahçeli'nin tehdit gibi yeni af açıklaması.
madem bu insanlar bunu yapıp ülkeyi, seçimleri zora sokabilir, neden kader kurbanı güzellemesi yapıp duruyorsun bu bir, ikincisi bu konuda bu kadar ısrar akla başka şeyler getiriyor sayın bahçeli.

mhp genel başkanı devlet bahçeli, cumhurbaşkanı erdoğan ve başbakan binali yıldırım'ın "gündemimizde yok" dediği cezaevi affını yeniden ve bir başka uyarıyla gündeme getirdi. pkk ve fetö'nün cezaevlerinde provokasyon planı olduğunu iddia eden bahçeli, "cezaevindeki hayat, insan onuruyla pek bağdaşmayan bir hayattır. bu zemini işledikleri takdirde türkiye, büyük bir felakete sürüklenebilir. seçime 1 hafta 10 gün kala bir talimat ile türkiye'deki mevcut cezaevlerinde isyan başlatırlar ise ne olur? korkunç bir tablo. cezaevleri, afrin'de atılan bombalardan daha tehlikeli bir bombadır" dedi. af önerisine yineleyen bahçeli, "kader kurbanı olan insanları ayıklayıp dışarı çıkartın, türkiye biraz rahatlasın, rehabilite olsun" ifadesini kullandı.

www.cnnturk.com
mavi panter mavi panter
arkadaş ne kadar malca beyanlarda bulunuyor bu adam. amacı ne, neye hizmet ediyor anlamadım gitti. şimdi neden tacizci hırsız ve gaspçıyı masumlastırıp aftan çıksınlar diyor anlamadım gitti. dur bakalım akp tayfası ne diyecek.
2
ürkek ürkek
yemişim onların isyanlarını. sanırsın haksız yere içeri tıkılmış mağdur politikası. onlara varana kadar feto adı altında araya kaynatıp yok etmeye çalıştığınız masum kesimi haklayın artık. ne canlar yandı bu uğurda. herhangi bağlantısı olmadığı halde, şerefsizin teki sırf ihbar etti diye işinden gücünden olan insanlar var. şikayette bulunanı araştırsan yedi sülalesi... neyse sinirlendim yine.
rene rene
geçmişte yaptığınız gibi düşünce suçlularını yakarsınız veya kazaya kurban giderler ne olacak. birde işin şu yönü varki son feto soruşturmalarıyla birlikte ceza evleri bildiğin fatura kuyruğu gibi yatacak yer kalmamış diye duydum, millet yerlerde köşede nerede bulursa yatıyormuş sıkış tepiş, belki ona bir gönderme yapmıştır
kareondokuz kareondokuz
bu kadar ısrar etmesine sebep ceza evinde arkadaşı dostu mu var acaba?

düşünce suçlularını çıkarın. diğerlerini emniyet toplayana kadar canı çıkıyor. ecevit'in yaptığı hatayı yapmayın.
deepdarkbluesea deepdarkbluesea
sayın bahçeli, ülkemizin bazı şehirlerinde hala yeteri kadar it-kopuk bulunmaması sorununu görüp, bu eksikliğin giderilmesi için çaba sarfetmektedir. böylece vatandaşın nispeten huzur içinde sokağa çıkabildiği şehirlere de gasp, hırsızlık, tecavüz gibi sosyal hizmetler ulaşabilecek.