christina hendricks

1 /
tilenda tilenda
mad men adlı dizinin birinci sezon altıncı bölümünde roger, joan e sarılıp:
''come back to bed, we can stay here all afternoon'' demiştir. haklıdır adamcağız bir kadın olarak ben bile kalmak isterdim joan ciğimlen öğleden sonra bir otel odasında... güzel olurdu hani *
tork tork
her evde, ofiste, okulda, sınıfta, kampüste, yemekhanede, mağazada olması gereken efsane kızıl saçlı kadın.
colonel colonel
hükümet gibi kadındır kendisi. mükemmel balık etli vücudu, renkli gözleri ve muhteşem göğüsleriyle taş bir kadındır kendileri.
suursuz suursuz
modacıların kendisine 44 beden olduğu için kıyafet vermediğinden yakınan taş hatun.. onun yerinde olmayı kim istemezdi ki sözlük.. ah ulan!
karyatid karyatid
gerçek kadınlardan. gebersin victoryanın melekleri olay yılbaşında iç çamaşırıyla salınmak değil olay iç çamaşırını dolduracak malzemeye sahip olmakta. bakınız christina ablamıza malzeme bol.bırak memeleri sadece o bakış o yüz için bile tapılır bu hatuna.mad men izleme sebebi bir çoğumuz için. sıfır beden sevenlerin gözüne sokulup al sana kadın diye haykırılası bir canlı kendisi.
lakin an itibariyle şahsımı ve bir dostu üzüntüye boğmuştur. evet manyağız ve sapığız bu muhteşem kadının sevgilisi üzerine acıyla konuşuyorduk. bu kadın bizim olmalı, sevdiği bir adam olmamalı derken görsellerde şu resimle karşılaşıp ;

kadının arkasında kalan adamla dalga geçerken görseller acı bir gerçeği gözümüze soktu. bakınız;


bir foto da lan adam nasıl bakmış , bak bak ağzına bak, adam kadının poposuna odaklanmış hehhaheha diye gülen ben diğer fotodaki acı gerçekle tanışınca yıkıldım. çok mutsuzum sözlük şuan.
maglor maglor
mad men izlerken uzun süredir nereden tanıyorum diye sordurmuştur. en sonunda tembelliğimi yenip imdb'ye bakmamla da firefly'da saffron karakterini oynadığını öğrendim. iki bölüm gözükmesine rağmen aklımda yer etmiş. kadın dediğin böyle olur arkadaş.
arsanın orda takılan adam arsanın orda takılan adam
güzel kadınmış. güzel görmesek inanacağız ama bu kadarına da pes yani. ulan, bildiğin altın gününde, sigara içmekten çatallaşmış sesiyle gürültülü gürültülü konuşan iri kalçalı kadınlardan ne farkı var? biraz makyaj, biraz dekolte bu kadar mı düşürdü insanları, anlamak güç. bir de mad men denen sikko dizinin de payı var. sene olmuş 2011, hala 60'lı yılların ekmeğini yiyen yapımlar var.

net overrated'dır efendim.
1 /