çiftlik bank

1 /
moroccansipahi moroccansipahi
senelik %300 karı kim bulmuş da veriyor lan? insanları kandırmak için şişirin babam şişirin. kolay yoldan para kazanmak isteyen enayiler de hak ediyor belki de bu muameleyi.

adamların tokatladığı keriz parası neticede. akıllı olun kaptırmayın paranızı. bi akıllı sizsiniz di mi?
bebeto10 bebeto10
şimdi kadar 2 arkadaşım para yatırdı ve kara geçti. mavi yumurta projesi ile yeni kapasite artırımı yapılmış. almayı düşünüyorum bu sefer.
one night stand man one night stand man
bugün işim gereği haber sitelerinde gezerken; haber7.com'da reklamını görmemle birlikte jet fadıl'ın yolundan emin adımlarla yürüdükleri düşüncemin daha da perçinlendiği site/oyun.

hedef kitlesini de net olarak belirlemiş; son voleyi çakarlar yakında.
2
arvid jansen arvid jansen
böyle olacağı en başından belliydi.

süt üretimi için hayvan almak öyle kolay değildir. her hayvanın seri numarası vardır. veritabanında kayıtlıdır. mesela bankaya tarım kredisi için başvuruyorsanız, satın alacağınız hayvanın seri numarasını, damızlık kaydını vs vermeniz gerekir. yani ben 5000 tl yatırayım, başkası gitsin benim için hayvan alsın, onu işletip kendi komisyon alıp kalanını bana versin, öyle bir şey yok.

hadi aldı diyelim, kazancı nasıl garanti ediyor? bunun hastalığı var, telefi var, afeti var, var oğlu var. bu çiftlikbank'a para gömenler, hayvanı görmeden, sigortasını görmeden nasıl güvenli olduğundan emin olabiliyorlar?

buna inanıp para gömen herkes tokatlanmayı hak ediyordur. net yani.
nicki 27 karakter olan adam nicki 27 karakter olan adam
bu ponzi scheme olayı ortaya çıkalı neredeyse 100 sene oluyor. hala aynı vaatlerle insanları kandırabilmek, aynı numaranın bugün dahi işe yaraması gerçekten çok enteresan. kredi çekip bu işe giren adamlar var. insan bir yandan acıyor, bir yandan da beter olun diyor.
1 /