cihat yolunda libya da ölen ülkücü

mersburglu mersburglu
üzülmüyorum bu gibilere, bunlar ya ölür yada öldürülür. bok yoluna giden ülkücü diyelim. ne işin var libya'da maymun.


Suriyeli cihatçıların saflarında yer alan ülkücü, Libya’da öldü
zeitgeist zeitgeist
idealleriniz, doğrularınız, inandıklarınız sadece ağzınızda kelime olduğunda ancak bu kadar aşağılık olabilirsiniz, savunduğunuz herhangi bir şey için eylemsellik gösteremeyip de gösteren adamları gördüğünüzde o sikik olamamışlığınız aklınıza gelir, bunun acısını da ideallerini yaşayan adamlardan çıkarmaya çalışırsınız. aşağılıksınız, görünce tiksindiğimiz böcekler kadar bile varlığınız anlam ifade etmiyor, klavye tuşlarıyla akıttığınız irinden daha leşsiniz.

bütün ömrünüz boyunca sadece konuşacaksınız, onu da kendiniz gibi leş yığınlarının arasından başka herhangi bir yerde yapamadan. yüzünüze her baktığımızda midemiz kalkacak, en fazla bu kadar yer tutacaksınız hayatımızda.

birileri bizi küçücük bir alana sıkıştırıp kalmasın, hakkımız olanı elimizden almasın diye can veren güzel insan mücadelen kadar sen de güzelsin, ruhun şad olsun.

salyalarınızı akıtmaya devam edin nicklerinizin ardında, olamamışlığınızı o boktan hayatlarınızın acısını hakaretlerle süslemekten sakin vazgeçmeyin, bugün değilse bile elbet bir gün vallahi sizden hesabını soracağız bütün bunların.
1
anlayacak çok şey var anlayacak çok şey var
cihat isteyen ve bu tür savaşlara katılmak isteyen garibanlar için: kullanacağınız silahların markası ve karşı tarafın silahlarının markasına bakın. ya rus ya usa markasıdır.

cihat yolunda haram oluyorsunuz haberiniz yok!
zeitgeist zeitgeist
suriye ya da libya gibi yerlerde şu an bulunan bu gibi adamların neden türkmen gruplarla beraber hareket ettiğini düşünmektense, bu adamlar cihat için orada allahu akbar deyip savaşıyor, insan öldürüyor demek;

orada bulunan ve savaşan askerin, pöh'ün ne için orada olduğunu gölgelemek adına muazzam bir kaypaklık örneği. neden o bölgelerde olduğumuzu, libya'da süren mücadelenin bize neler kattığını falan hayatları boyunca götlerini yerden kaldırıp da en ufak bir fayda sağlamayı beceremeyen adamlara anlatamayız, anlayıp da idrak edecekleri bir şey değil. ha tabii adam namaz kılıyor, sakal uzatmış, cihatçı ( ne cihadı lan, müslümanı müslüman yapmak? ) gruplarla hareket ediyor.. algısıyla onlara rahatlıkla hakaret etme fırsatı edinmek..

lan çok aşağılıksınız.
mersburglu mersburglu
bu barbarlar genelde cihad'larını yoksul fakir fukara halk üzerinden yaparlar. ve ne ilginçtir hep müslüman halk'a karşı savaşırlar. ve hep kapitalist ülkelerin silah, para desteğini arkasına alarak savaşırlar. bakın suriye'de savaşan cihad'cılara hiçbirinin hedefinde israil hükümeti yoktur. ve israil sık aralıklarla suriye'yi bombalar. cihatcı cetelere alan açar. kapitalizm, yoksulların din, ırk gibi geri duygularını kullanarak onları birbirine boğazlattır.

beyensiz yavşak maşa cihatçı! hele bir söyle, hangi eşitlik kardeşlik için savaşıyorsun? hangi yoksulluğa karşısın?. hep ezenden yana oldun. fakirlik ise allahtan dedin. kendi aptal düşünceni dünyanın merkezine koydun. koca, evren'de toz tanesi bile değilsin. defolup git beyinsiz .
3
arabada besk evde on besk arabada besk evde on besk
fetö'den arta kalan boşlukları doldurmanın sonucudur. 15 temmuz'dan sonra ben bile el konan şirketler ve derneklerin listesine bakınca "biz istesek bu kadar bitiremezdik bu adamları" diye bir sevinmedim desem yalan olur. yani chp'li teyzeyi, intikam zamanı geldi diye kolları sıvayan ergenekoncuyu, doğu perinçek'i falan düşünemiyorum bile...

neyse birileri tekrardan eski koltuklarına geri döndü, kaldıkları yerden devam ettiler ama oturdukları koltuğu tutan akp'ydi. altlarından çektiği an düşerlerdi. yani güya fetö'den boşalan yerleri doldurarak akp'yi devireceklerdi. ama sonunda akp'nin devrilmesinden akp'den fazla korkar hale geldiler.

bunun libya'yla ilgisi ne? libya'da da suriye'de de mücahitleri kurtarmaya gitti bu adamlar. kemalizm, türkçülük diye çıktıkları yolda geldikleri nokta bu. bu yüzden libya'da bir takım şehitlerin gizlice defnedildiği duyulunca ilk açıklamayı bunlar yapıyor "onlar mitçiydi o yüzden sakladık" diye. akp'nin tuttuğu koltuğa oturmanın diyeti bunlar. o yüzden kıvranıp duruyorlar...

yıllar önce basit bir anlaşmayla halledilebilecek kıta sahanlığı sorunu için libya'da iki ile sıkışmış cihatçıları korumaya gidiyor türk askeri. burada koçbaşı da ulusalcılar. şimdi ölene bakıyoruz, karşıyakalı gayet seküler bir türkçü bireye benziyor. ama kafa kesen mücoların götünü toplamaya gidiyor, bu uğurda sakal bırakıp namaza da başlamış. işte türkiye'nin geleceği açısından asıl tehlikeli olan bu. bu milli mevzi, ortak payda atatürk muhabbetinde akp'liler sekülerleşmeyecek ama ulusalcılar dindarlaşacak. türk ordusunda son dönemde taklimlerde tekbir getirilen videoların çekilmesini de böyle okuyabiliriz. laikliğin garantörü ordunun getirildiği hal de bu işte. üstelik tüm bunlar fetö'den kalan boşllukların doldurulduğu süreçte oluyor.

istediğiniz kadar bağırın çağırın, siyasal islamcıların köpeği oldunuz artık. hep beraber bu ülkenin geleceğini sikiyorsunuz. boşuna demiyoruz ziya gökalp'in tırnağı etmezsiniz diye. etnik milliyetçilikten vazgeçince düz şeriatçı çomarlar oluyorsunuz.

edit: vurur yüze ifadesi tekbir çarpar bir tanesi ajdsfsss. lan olm tsk nizamnamesinde talimde ne söyleneceği bellidir. marş söylersin, türkü söylersin. hatta dilo dilo yaylalar bile içinde "türk komadosu affetmez" diye geçen kimi erotik sözlerden dolayı repertuardan çıktı. hele hele dini içerikli bir şey hiç söyleyemezsin askeriyede. adam zaten bunu videoya artık laiklik ilkesini yerle bir ettik diye çekiyor. du yu andırsutuuud? neyse mal geldiniz mal gideceksiniz...

ha bir de mandayı bırak, yunan işgaline bile okey olanlar bugün kucağına oturduğunuz siyasal islamcılar.*
zeitgeist zeitgeist
nerede bir ülkücü lafı geçse sanıyorsunuz ki aha bu adamlar mhp'ye bağlı ya da onun desteklediği iktidarın hizmetkarı, ha bazen biliyorsunuz aslında ülkücüden kasıt ne ha onu dillendirmek de işinize gelmiyor, oradaki ülkücü için türkeş sonrası partinin hiçbir anlam ifade etmediğini bildiğiniz gibi. pardon adamlar ülkü ocaklarına falan dahiller, bahçeli başbuğ akjsldkd tarihin her devrinde düzgün başlayıp da yozlaşan grupların içinde düzeltmek adına hala bir şeyleri yaşatabilmek için birileri kalır. ha o birileri seküler türkçü ya eğer imanlıysa gökalp yüzüne falan tükürür, şeriatçı olur çıkar. istediğiniz kadar havlayın, iman ettik diye arap olmadık, şeriat peşinden de koşmuyoruz. devlet 18 yıl önce kurulmadı, biz de zaten daha dün var olmadık, siz manda'yı özgürlük sayarken de işgalciye kurşun atan bizdik, ne ara elleriniz barutla kan kokar oldu?

yıllar önce basit anlaşmalarla halledebilirmişiz oysa, hatta bak haklısın zamanında kıbrıs meselesi bile iki küçük imzaya bakıyordu asker falan niye yolladıysak, macera arıyoruz herhalde huyumuz batsın. pkk bile iki megri üç ıslak imzaya bakardı, tatmin olamadık bu sefer de mücahit kardeşlerimiz kurtulsun diye yine yaban ellerdeyiz, hiç olmayız biz.

türklük gurur ve şuuru, islam ahlak ve fazileti dedik diye gökalp'lardan dışlandık, türk kalamadık, kürtlerden nefret etmeyi bırakıp kafa kesen çomarlara döndük. he gülüm benim, he canım, ne renkli bir evrenin var ama keşke bilseydin mustafa kemal'in uyansa ilk kemalistleri asacağını ve o laikliğin teminatı ordunun hücuma kalkarken allah allah dediğini. geldiğimiz noktada asıl ihanetin mimarı kimler biz çok iyi biliyoruz, başka hainler var diye gözden kaçmıyor onlar, lokma peşine düşenleri biz çoktan içimizden temizledik, sizden çok önce safımızı belli ettik zaten biz, 18 yıla değil, binlerce yılın hatırına yine mevzideyiz. devlet çok adam gördü, çok koltuk verdi birilerine, dön arkana bak hangisi nerede diye? devlet hala burada.

ödünüz patlıyor değil mi bu vatanı gerçekten seven adamlar tekbir getirince, kan ter uykular şeriat kabusuyla bezeli, siz vallahi olmazsınız, ahmaklığınız hiçbir devirde dinmeyecek. he gülüm he "tehlikenin farkındayız" bir kaç seneye hepimiz kafa kesen mücahitlere döneceğiz, üstelik o şirin karşıyaka'nın seküler çocukları bile ajslkdsnd
hayaletin garip huyları hayaletin garip huyları
hayattaki tek amacı insteladaki fake hesapları arasında koordinasyon sağlamak olan, kenyalı zenci kardeşlerimizin sattığı çakma saat pili kadar insanlığa faydası olmayan boş beleş tipler 1000 yıllık devlet refleksiyle ilgili analiz kasıyor aq.
meczub meczub
neredeyse herkes bilir ki dinsizim.
bu girizgahı yaptıktan sonra asıl konumuza dönelim; tr.wikipedia.org

hanginizin haberi vardı libya'daki türk nüfusundan? hanginizin haberi var suriye'deki türklerden?
hiçbirinizin! o kadar cahilsiniz sikimsonik bir propaganda sitesinin sözde haberleri sizin için yüzde yüz gerçek bilgi kaynağı! cihatçı olduğuna dair bir veri var mı? yok.
lakin kör olmuş beyinleriniz size sunulan her şeyi doğru kabul etmeye olduğunca müsait, yeter ki sizin arzu ettiğiniz kaynaktan gelsin o bilgi. aslında bu tarafınıza bakınca ak-it'e iman edenler ile aranızda en ufak fark yok. siz de en az onlar kadar yobaz, en az onlar kadar gerçeği görmeye kapalısınız.

murat hangi oluşum ile hareket ediyormuş? bayırbucak türkmen tugayı. yani neymiş; soydaşları katledilmesin diye kendi canını yok sayacak kadar idealistmiş. çok merak ediyorum hanginizde var murat kadar idealizm, hanginizde var onun kadar cesaret?
yok değil mi? hiç yok.
şimdi siktirin gidin sabahtan akşama kadar pkk'nın götünü yalamayı kendine meziyet edinmiş, her haberinden propaganda ve yalan akan sendika63 ve türevleri lağım çukurlarına gömülün.
mei kusakabe mei kusakabe
haber gerçektir, doğrudur bilemiyorum, adamın neci olduğuna dair de zerre fikrim olmadığı gibi açıp okuyacak enerjime de yazık ancak başlıktaki girilere istinaden söyleyebileceğim; kuduranları görmemiz açısından iyi bir turnusol olmuş. benim anlamadığım burda başka insanlara, düşüncelere kah açıktan, kah trollük kisvesiyle köpek gibi saldırırken kendileri çok erdemli de, taş kendilerine gelince yapanlar "aşağılık" mı oluyor. hesabını soracakmış, götümüze sor.
arabada besk evde on besk arabada besk evde on besk
faşist olmak şahane bir şey vesselam. niye şahane bir şey? çünkü her boku yiyip, yediğin her boku inkar edebiliyorsun da ondan.

mesela murat kardeşimizin savaştığı afrin'de ne oldu? tavuk hırsızlarından suriye milli ordusu diye bir şey kuruldu. bu adamlar türkiye'nin silahı ve parasıyla savaştılar. ama sonra türkiyeli bayan gazetecilerin başını kapattılar burada şeriat kanunları geçerli diye. ama ona rağmen "ne biliyorsunuz murat'ın cihatçı olduğunu vallahi kuru iftira vallahi propoganda" diye işin içinden çıkabiliyorsun. tertemiz...

hadi kırmızı bültenle aranan osman öcalan'ı trt'ye çıkartmak akp'nin dangalaklığı diyelim. bizzat devlet bahçeli çıkıp "bölücübaşı oyunu bozdu" demedi mi? ama maşallah ülkede kendisi hariç herkes terörist!

burada sinirden tir titreyen milliyetçi karbüratörler de cumhur ittifakı millet aklı neyi gerektiriyorsa her şeyi savunuyorlar. tabi yapıp yapmadıklarını bilmiyoruz, libya'dan sözlüğe girmediklerine göre. ama sorsan devlet bahçeli liderleri değil!

vallahi şahane bir şey. solun baktığında kırk çeşit fraksiyonu var, bir kısmı da can düşmanı. ama böylesi bir muğlaklık, her boku yiyip hiçbir şeyden mesul olmamak onlarda bile yok. bir de utanmadan suriye'deki türkler diyorlar, cihatçılar kesti olum onları şii diye. hani şu sizin müttefikleriniz...