çıkık kalçalı kadın

1 /
deliozan deliozan
(bkz: kavram ve içerik )
çıkık diye tabir edilmez, o yine de kalkık kalçadır.
kalça çıkığı diye bir kavram var. doğum esnasında çocukta oluşabilen, kesinlikle tedavi edilmelidir. bir de özellikle yaşlı kadınlarda oluşabilen ortopedik bir durumdur.

ha mevzubahis kalkık kalça ise biraz da yuvarlak ise tadından yenmez, o başka...
çok uzakta öyle bir yer var çok uzakta öyle bir yer var
arkadaşlar affınıza sığınarak konuya halk dilinde açıklama getireceğim.

kırık çıkıkla ilişkilendirenler olmuş, popo/ kalça falan diye konuyu yumuşatmaya çalışanlar olmuş. kaç yaşında insansınız biraz kendiniz olun yahu. yazıklar olsun... neyse konuya geliyorum.

izlenimlerime göre gt dediğimiz kaba et oluşumu hem erkek hem de kadın için önemli. öyle ki, bir love buddy'm çok afedersiniz gt hastasıydı. her kadın bunun kadar belli etmese de, mıncırmasa da gt dediğimiz kaba eti seviyor. doğal olarak erkekler de seviyor. hatta kadın diğer bir kadının gtune hayranlık besliyor. beslemeyeni gormedim. bu vesileyle şunu kabullenmemiz gerekiyor. kalçası çıkık insan, çıkık olmayana oranla bir, hatta iki adım öndedir.
he bi de bu çıkık gt safi fazla kiloyla bağlantılı olmamalı. sahip olunan vücut şekline ilave olarak gt orantısız şekilde dışarıya çıkmalı.

diyeceklerim bu kadar.
imam zeker imam zeker
safir rengi okyanuslarların derin sulardaki sedef incisidir. cima ilminin mütefennileri, ne vakit kemankavi kıvrımda bir kalçanın, cazibe ile sayhallandığını görseler; vallahi onlar zerhoş ve mütebessim olurlar.
1 /