çocukların tatlı yaramazlıkları

atombrain atombrain
4 yaşındaki yigenimin geçen gün yaptığı eylemlerden sadece bir tanesi:
bu aralar dersler konusunda çok yoğunum ve geçen gün yine ders çalışıyorum.yiğenim anneme halam ne yapıyor diye sormuş, annem de ders çalısıyor rahatsız etme demiş.
kapının buzlucamından yiğenimi gördüm etrafı 3-5 kez kolaçan edip özellikle annemin olduğu mutfak tarafını birçok kez kontrol etti, kapımı o minicik eliyle tıklatıp koşarak kaçtı. içinde nasıl bir heyecan yaşadıysa artık, seni yerim.
ela gozlerimdeki renkli hikayeler ela gozlerimdeki renkli hikayeler
ev tıka basa dolu, senelik arkadaş toplaşması, eşler de var tabi.

evde yaşları yakın 8 çocuk var, bremen mızıkacıları gibi kavga gürültü kopuyor. o birini itekliyor, biri oyuncak saklıyor tam bir kaos ahhsha.

bir ara biz dalmışız, bir sessizlik oldu, lan bunlar napıyor demeye kalmadan, süprizzzz diye odaya daldılar, en çok bana süpriz oldu çünkü hepsi üstlerine benim iç çamaşırlarımı giymişler, sütyen takan bi oğul görmek son dileğimken 8 çocuk çeşitli renklerde dolanıyor ortalarda ahahaha. adeta sambacı gibi hepsi jsjsjsj.

herkes ölüyor gülmekten, koltuktan düşenler bile mevcut haahahhs bir tek ben far görmüş tavşan gibi gözlerimi belertim bakıyorum, hani böyle saçma anlar olur ya, sadece rüyalarda olur o saçma anlar, tam öyle bir an benim için ahshshshjss hayır yani herkesin görmesine ne gerek vardı onları hahsjsjs.
üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
aracın kaportasına tornavidaya girişip baba seni sefiyom diye yazması. bir de arka kapıya da kalp çizmesi.

yok benim başıma gelmedi de, şimdi ne yapam bu sabiyi? sevinsem mi, dayısı denen gevşeğe çekmiş ona mı üzülsem bilemedim.
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
droneumun kanadını kırmak.
swatch yüzüğümün klipsini kaybetmek.
uzaktan kumandalı arabamın şarj şeysinin kapağını kırmak ve jantları çizmek.
gitarımın sapını kırmak ki en büyük başarı bu olmalı.
rujumla boy aynama resimler çizmesi.
tüm fondötenlerimi kırıp silcem derken iyice yağlaması.
tabletimin ekranını paramparça etmesi...

ilk etapta aklıma gelenler. şunlardan sadece birini başka birinin çocuğu yapsa ortalığı yıkardım da insanın, ömür koridorlarında koşuşturan yegâne kahkahası yapınca sadece üstüne bir sigara yakıyor acı acı.

bayram harçlıklarını toplayınca hazır paran var şu hesabı bir görelim diyip tüm masrafı hesapladım, parasını istedim de ciddi ciddi, çocuk yalın ayak (odayı bırakın) evden kaçtı, kjsghkkgfdgkkk