çok az füze atıldı içimizi serinletmedi

kendini ahmet sanan süleyman kendini ahmet sanan süleyman
ihh başkanı bülent yıldırım'ın sözü, şimdi dönüp nereye domalıyoruz mesajı vermek istemiş.
abd, ingiltere ve fransa, doğu guta'da kimyasal saldırı düzenlemekle suçladığı suriye rejiminin askeri üslerini hedef alan füze saldırısında bulundu.

saldırının ardından ülkelerden peş peşe açıklamalar geldi. saldırıya rusya ve iran'dan sert cevap geldi. iran'ın dini lideri hamaney, üç ülke liderini de 'haydut' olarak niteledi.

türkiye'den de yapılan ilk açıklamalarda "vicdanlara tercüman operasyonu memnuniyetle karşılıyoruz" denildi.

ihh insani yardım vakfı genel başkanı bülent yıldırım ise abd, ingiltere ve fransa tarafından düzenlenen saldırı için, "bugün atılan füzeler içimizi serinletmedi. çok az vuruş yapıldı ve o tesislerin yok edilmediğini, tesislere bir zarar verilmediğini düşünüyoruz. danışıklı dövüş gibi bir atış yapıldığını düşünüyoruz" dedi.

ahvalnews2.com
dsaewq dsaewq
konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan bir insan, şu adam müsveddesinin suratına bakarak doğru tarafı seçebilir.

gene domalmaya başladınız emperyalist sahiplerinizin önüne köpek sürüleri. 6. filoyu kıble kabul edip ona niyaz eden pezevenk dedelerinizin izlerindesiniz anlaşılan.

abd'yi şikayet etmek lazım bm'ye şu siyasal islamcı orospu evladı köpekleri tasmasız salmasınlar sağa sola. şerefi bozuk itler. şimdi köpek gibi tekrar edin. islam dinini hristiyan efendilerinizin emrettiği ölçüde yaşayabilirsiniz.
mordor belediye başkanı mordor belediye başkanı
içindeki alev karası yüzüne vurmuş akboy güzellemesi. surata bak amk, meymenetin zerresi yok herifte.
sana buz başlıklı füze girse için serinlemez senin. bu eleman daha birkaç gün önce abd ve israil' e sallayan kişi değil miydi? siyasal islam omurgasızlığı işte, başka bir şey değil. seçim zamanı gelince istikrar kelimesini ağızlarından düşürmezler ama hayatlarında, söylemlerinde, yaptıklarında istikrarın zerresi yok, bir o kucak bir bu kucakta.
ipimlekusagim ipimlekusagim
insanlık, hak hukuk, mazlum edebiyatı yapan islamcıların gerçek özlerinde saklı olan vandallığı, barbarlığı açığa çıkarmış ifadedir. utanç duydum.
rolandeschn rolandeschn
insani yadım vakfı başkanı daha fazla füze atılmasını istiyor ve az füze atıldığı için üzülüyor. radikal islamcı başkanın insani değerler ve dünya barışı hakkında ne bilgisi ne de bunun için çabaladığını düşünüyorum. tasmalarını tutan amerikanın izin verdiği an vahşice kendinden olmayanları zevkle katledeceğini bu sözler kanıtlıyor. işin en komik tarafı da müslüman birinin insani yardım vakfı kurması ve başkanının sözleri derneğin ismiyle çelişmesi, tıpkı adalet ve kalkınma partisinin yaptığı icraatlerle partinin ismiyle çelişmesi gibi. sanırım islamcıların bu tipik maskesi, o anlamlı sözler sadece parti, vakıf ve dernek tabelalarinda yazılı.islamın bu coğrafyada bitmesi dileğiyle yoksa huzura kavuşmak o islamcıların tabelalarında yazılan anlamlı kelimelerin gerçeğe bürünmesi kadar uzak.
sychtianarch sychtianarch
tipik radikal islamcı terörist açıklaması. islamcı terörün yeşerten cia olduğuna göre bunlar elbette sahiplerine havlamaz. güçlüxen, sahiplerinden yana olacaklar. sözde abd israil karşıtları. hepsi palavra.

niyete değil, davranış ve reflekslerine bakacaksın. uşak mim, maşa kim? esat aşığı değilim ama esat'tan yanayım. bu kaxar insanın telef olmasını hesabını kim verecek? hepiniz ışidçisiniz. benim de mavi marmara'da içimin yağları eridi. oh olsun. reisiniz bile arkanızda durmadı.
zzhbrlo zzhbrlo
senin gibi ici olan birini serinletmemesi normaldir kocaoglan

cem yilmaz in bel fıtıgı onerisi iyi gelebilir belki, "beykoz'a gidip kalkan balığı aliyorsun, pullarını çıkarıp gotune sokuyosun" icini serinletmez muhtemelen ama kaşıntını giderir, rahatlarsın...