çünkü çaldılar

dumrul dumrul
akp'lilerin ortalıkta hırsız var diye dolaşmaları gerçekten de hoş. birileri yanlış anlayıp kapılarına polis yollamasa bari.

çünkü gerçekten de hırsız var, gerçekten de çaldılar, deveyi hamuduyla götürdüler, minarelere kılıf kalmadı resmen ve o hırsızları hepimiz çok iyi biliyoruz.

bugüne kadar kimle kucak kucağa oldularsa sonra mutlaka muhalefete itelediler, kendi mesleklerini de iteleyebilmeleri çok acayip.


lorquet lorquet
o tatlış binali artık o kadar da pofidik gelmiyordur umarım.

yalnız ortalama bir akp seçmeni olsam şu söylem için bile elli tane basit soru oluştururdum. mesela nasıl çaldılar? kim çaldı, nasıl çalmalarına izin verdiniz, yine mi kandırıldınız, sizin kendi seçiminizden haberiniz yok mu, babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi...

akp seçmeninin artık bu kadar, ben bilmem başım bilir, edebiyatından vazeçmesi gerek. çünkü kendileri ile, diğer partilerin onlara çomar diyen ayrıştırıcı seçmeninden çok, oy verdikleri partileri dalga geçmekte.
elcordobez elcordobez
bana kalırsa bin ali bey bunu söyleyerek genel başkanıyla çelişmekten parti disiplin kuruluna sevk edilmelidir. zira, erdoğan demiyor mu hep bu cehapeliler 3 koyun güdemez. her yanından iktidar tarafından kuşatılmış bir seçimde nasıl olabilir de cehape oy çalabilir o zaman?

peki neden seçim iptal edildi? zira birileri çalamadılar. zira eko başkanın tatlı dili, istanbul'da her etnik kökenden ve sınıfa mensup insandan, çalınarak kapatılamayacak kadar oy aldı.

medya gücünün yüzde 95'inin akp'de olmasına rağmen yurttaşlarımız bu hükümetle böyle giderse giren şemsiyenin daha beter kapanamayacak boyutlarda olacağını anladı.
dumrul dumrul
çalmadıkları bir şey varmış gibi adamın videosunu da çalmışlar. hey maşallah...
yalnız 25 senedir istanbul kimin elindeyse 23 haziran'da güzel olacakmış. ne değişecek acaba? bence mesaj çok açık.
azureel azureel
hdp batman milletvekili mehmet rüştü tiryaki tarafından çalınan kişisel verilerin tam listesi açıklanmış;

(bkz: kişisel verilerin korunması kanunu)

- 20.000 zihinsel engellinin kişisel verilerini sağlık bakanlığından çaldınız.
- 5.000 kısıtlının verisini adalet bakanlığından çaldınız.
- sandık kurulu başkanlarının listesini ilçe seçim kurullarından çaldınız.
- sandık kurulu üyelerinin ve ailelerinin kişisel bilgilerini sgk, bağkur ve içişleri bakanlığından çaldınız.


1
dumrul dumrul
çatır çatır çalıyorlar ve gizleme ihtiyacı da duymuyorlar. kopyasız ne sınava girebilirler ne de herhangi bir programa çıkabilirler.


tonguç tonguç
daha önce çıktığı yayınlarda gelen sorularda, far görmüş tavşan edasıyla bakakalan yıldırım'ın sonraki yayınlarda bu riski alamaması ve bu sebeple soruları önceden talep etmesiyle vuku bulan durum.

ben soruların önceden talep edilerek, rakibin hakkının çalınmasına da takılıyorum ama esas bunların yalanlanması rahatsız ediyor.

yarın çıkıp "hayır efendim ne münasebet esas chp adayı soruları istemiştir" dese şaşırmayacağım.