curaprox

muhlisbey muhlisbey
5460 ultra soft diş fırçası modeli ile tanıştığım diş ürünleri markası. o kadar fazla sayıda kıldan oluşan bir fırçası var ki, sanki kesintisiz yumuşak bir yüzey oluşturuyor ve dişleri fırçalamak yerine süngerle siliyor gibi. hassasiyet problemi olanlara önerilir.
sana söyleyeceklerim var sana söyleyeceklerim var
isviçre menşeili diş fırçası ve diş temizlik ürünleri markası. diğer markalardan yapısında oldukça yoğun ve fazla sayıda kıl barındırması ve fırçalama esnasında minimum rahatsızlık hissi vermesiyle ayrılıyor. özellikle diş ve diş eti hassasiyeti olanlara öneriyorum. şayet kullanırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. önerim cs 5460 ya da cs 3960. ancak her yerde bulunamaması gibi bir sıkıntı mevcut.
zeyyez zeyyez
fiyatları ponçik kalbimi yaralasada, sanırım iki yıldır kullandığım marka. 5460 modelini kullanıyorum, diş fırçasını değiştirmek isteyenlere tavsiye ederim. ultra soft olmasıyla epey yumuşak ve 5460 kılı olmasıyla da iyi temizliyor. kısaca yumuşacık bir temizlik hissiyatı veriyor insana. tipi de renkleri de gayet sevimli isviçre markası.