curiouscat

bir tutam karınca bir tutam karınca
twitter kullanıcılarının birbirlerine soru sormak için kullandıkları uygulama. anonim olarak soru sorma seçeneği sunduğundan bazı kişiler tarafından oldukça seviliyor.
tarçınlıhavuç tarçınlıhavuç
bu zamana kadar ne ask.fm ne de curiouscat kullanmış biri olarak söylüyorum ki bu uygulamalar bana aşırı itici ve ergenvari geliyor.

yanlış bir tabir kullanmak istemiyorum ama kendinizi bir yerde kamuya açmak gibi bir şey bu. adını sanını bile bilmediğiniz insanlara sizi eleştirme hakkını neden veriyorsunuz? insanlara sırf adını sanını göremiyorsunuz diye size her türlü hakareti edebilme hakkını neden veriyorsunuz? gerçekten anlamıyorum.

sosyal medyadaki tüm platformlar içinde gereksiz bulduğum nadir uygulamalardan biri şu an için.
wendera wendera
twitter'da bulup köhne ve durgun instelamıza yeni bir soluk getirerek göğüslediğim, bedelini ödemeyi göze aldığım oluşum.

inovasyon gibi geldi durgun olan sözlüğümüzü daha da durgunlaştırdığı ve ilgi çekenlere haset yarattığı için özür dilerim. ama instela daki pek çok saklı defterleri hesapları da açtığı için bir tşk kabul ederim.

biliyoruz burda hoşunuza gitmiyor,ergen buluyorsunuz, ya da ilgi çekmek için diyorsunuz. ama itiraf edin sözlükler de temelinde ilgi toplama ve etkileşim kurma amacıyla kullanılır.

z kuşağını seviyorum; çağa adapte olmak çok da da kasmamak ve de eğlenmek lazım diyerekten sözümü bitiyorum asfhkll.
abcd02561 abcd02561
bildiğimiz ask fm gibi bi şey sanırım. benim anlamadığımsa neden sözlük üzerinden paylaşıyonuz bunları? instelada mesajlaşma özelliği yok mu zaten istesek burdan soramaz mıyız?