d n r ın turkuvaz a satılması

acid rain acid rain
zamaninda teshirlikten anasi sikilmis kitabi kargoladiklarindan bu yana d r den alisveris yapmiyordum. satin alacagim kitaplari inceleyip baska kitabevlerinden siparis ediyordum. bu satistan sonra artik d r magazalarina da girmeyi dusunmuyorum. ara sira zorda kalirsam idefix ten siparis ediyordum, artik onu da yapacagimi sanmiyorum.
confessions confessions
aklı olan kaçıyor.
bu kadar basit. ülker den sonra doğan grubu öncesinde şahenk ve niceleri hisse devirleri satışlar bir de iflaslar eklenince yaşanılan ithalat ile ekonominin motoru olan özel sektör de sonumuz hiç iyi değil.
tamam, satış devirler her ekonomi piyasalar için olabilecek durumdur.
onaylayın veya onaylamayın bir rejim sistem içinde değişen koşullar ile yapılan risk analizi sonunda olması gereken durum.
asıl bizim önceliğimiz neden satılıyor değil, bu marka ve değerler kendilerini koruyabilecek istihdam kalite olarak yeni iş alanları iştirak marka değeri katma değer yaratan bir konum içinde olacak mı olmalı.
et balık kurumunu satıp domuz etine, şeker fabrikalarını satıp nişasta bazlı tatlandırıcılara vs gıda kağıt cam teknoloji sanayi yatırımları satışı sonrası ithalat izini kolaylığı gümrük indirimi muafiyeti vs düşünülürse ne demek istediğimi anlaşılır umarım.
yanlış yaklaşım sergiliyoruz.
doyen isg doyen isg
satışın öyküsü

iktidar baskısı değil, aile kavgası. aydın doğan'ın medyaya vedasının altında, içinde kızların ve damatların olduğu bir güç savaşı yatıyor. holdingde neler yaşandı, bodrum'daki toplantıda ne oldu, küs kardeşler nasıl barıştı? bugüne kadar hiç yazılmamış ayrıntılarla bir dönemin sonu...

www.haberturk.com