delikanlılık puanını arttıran detaylar

çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
çıkartıp masaya şak şak şak... ayfonu, bemeve anahtarını, cüzdanı, zippoyu, parliament'i çalmak.

hatun sözcüğünü ağızdan düşürmemek. bildiğiniz şeyler bunlar, sadece bir kez daha göstermek istedim.
lbıg lbıg
mütevazilik ve özgüvenin birbirini dengelemesidir. hem mütevazi, hem de özgüvenli olan insan delikanlıdır. çünkü kendisinin üstün olduğuna ikna olarak kendini suni bir biçimde tatmin etmeye çalışmadığı gibi; kendine uygun değeri verir ve özelliklerini kabullenir. eziklik psikolojisi yoktur.
jackofalltrades jackofalltrades
en ufak pozitif olayda sevincini abartip, maksadini asan aksiyonlarda bulunmasi veya en ufak negatif olayda derin bir buhrana girip sagi solu kirip dokmesidir. deli-kan'lilik budur. yani cevresel faktorlerle karsilasan enerjik ic dunyanin asiri tepkimeye girmesi sonucunda ortaya cikan abartili davranislar butunu. genelde ergenlik/genclik doneminde gorulur. eskiler delikanli sifatini cok daha dogru kullanirdi. ergenlige girmis erkek cocuklara "delikanli" diye hitap edilmesinin sebebi de budur. henuz olgunlasmamis ve etki-tepki ekseninde hareket etmeye meyilli bireyleri ifade eder. tabii ki fiziksel bir altyapisi da vardir. genclik, insanin fiziksel olarak zirve yasadigi cag oldugu icin, fazla gelen enerjiyi bazen ne yapacagini bilemez. eskiler bunu, gencin kaninin damarlarinda cok hizli aktigi gibi bir metaforla aciklamis, ve deli gibi akan bu kana sahip kimselere de "delikanli" denmistir.
slut brownie slut brownie
yarım saat boyunca başlığa baktım 2 senelik ilişkimin delikanlılık ayrıntısını hatırlamak için. gavat galiba öyle bi detay yok çünkü.