demi lovato

1 /
charlienin dorduncu melegi charlienin dorduncu melegi
stil danışmanını acilen işten atması gereken 1992 doğumlu şarkıcı ve x-factor usa jüri üyesi. gitmiş saçlarını koyulaştırmış, bir de üstüne 5 cm kaş kalınlaştırmış, o sevimli suratını resmen bok etmiş, bütün şirinliğini kaybetmiş. sana puanım 3 demi.

önce: (bkz:
)
sonra: (bkz:
)-videoda hotter than ever diyor bir de allah'ım sana geliyorum.-
wisefat wisefat
xfactor yarışmacısı tarafından dumura uğratılınca ifadesizleşen ağzı çarpılan disney ergeni. özgüven sorunu var sanıyorum.neyse iki çıplak poz bir sezon rehab kendisine yardımcı olur. şöhretini de pompalar.
bu arada buna laf sokan amcadan hayatı autotune/lipsync ile geçmiş britney'e de birşeyler giydirmesini beklerdim o varoş tepkisinden sonra.
orgomelih orgomelih
ilk gördüğüm zamanda(blue jean, billboard dergilerinde görmüştüm) dedim bu ne lan, ergenliğin en gıcık hali karşımda. bi de camp rock filminde mi ne oynamıştı, ulan sen kim rock kim? eline gibson gitarı almakla olunmuyor demi rockçı.

ama daha sonra(son 8 aylık süreçte) sevmeye başladım ben bu hatunu ilginç bi şekilde, hani müzik çalarında herkesten sakladığın şarkıların vardır ya, işte ben bu hatunun şarkılarından yana kullanıyorum o hakkımı. gerçi sadece iki tane şarkısını biliyorum (heart attack ve give your heart a break) ama olsun, seviyorum yine de.

şimdiki tarzını da o eski tarzından daha çok seksi ve güzel de bulduğumu itiraf etmeliyim.dipnot: babasını kaybetmiştir, başın sağ olsun demi'cim...
future dj future dj
bazı şarkıları güzel olan türkücü, pardon şarkıcı. ses iyi, müzik tarzı fena değil.

ancak kendisi sanki amerikalı değil de yozgatlı gibi duruyor. ayrıca bir klibini açın, sesi kapatın. onun yerine kibariye ya da esmeray, intizam vb türkücülerin şarkısını açın. klip ve şarkı son derece uyumlu olacaktır.

hani amarıgalı ayağına dinliyoz, ediyoz da; sanki türkiye'deki varoş dilberilerinin dinlediği şarkıcılara benzer hareketleri var.

bir norah jones değil yani...
irombie irombie
kendini kestiğini ve kesenlere engel olmak istediğini söyleyerek insanları self harm'a özendiren eski bir disney yıldızı. yetenekli ancak sıradan. bileklerinde "stay strong" dövmesi var.
1 /