denver nuggets

1 /
spyder spyder
aba'den (1966-76) nba'ye geçen takımlardan biri . ilk adı denver rockets idi fakat san diego (şimdi ki houston) da rockets ismini alınca nuggets'a çevirdiler. 80lerin sonuna kadar vasatın bir hayli üstünde olan denver daha sonra çöküşe geçti. yapılandırma üstüne yapılandırmaya gitti. son durum carmelo anthony'nin draftı ve marcus camby, andre miller gibi oyuncuların alınmasıyla umut verici. alex english, david thompson tarihinin önemli oyuncuları. genel menajer de bir zamanların başarılı nuggets oyunucusu kiki vandeweghe.
dawsan dawsan
sezon sonuna doğru yaptıkları muhteşem çıkışla playoff yolunda rahatlayan, playoffa 7. sıradan girerlerse phoneix'i bunaltacak 6. sıradan girerlerse seattle'ı domaltacak nba takımı*
sanitarium sanitarium
sezona felaket başlayıp (17-24) koç jeff bzdelik i kovduktan sonra çıkışa geçen ve play-off u garantileyen batı konferansı nortwest grubu takımı.takımın en önemli yıldızı nba deki 2. sezonunu yaşayan carmelo anthony dir.bunun yanında kenyon martin pota altında büyük katkı yaparken earl boykins de kenardan gelip takımı ateşlemektedir. yeni koç george karl takım kimyasını oturtuğundan beri takımdaki sorunlar teker teker çözüldü ve durum biraz daha devam ederse sıralamada 6. sıraya bile çıkabilirler (42-31) . geçen seneki yapılanma işe yaramış olacakki takım 2 sene üst üste play-off a giriyor.geleceği çok parlak olan takım. ilk beşi : pg-andre miller , sg-voshon lenard*,sf-carmelo antony,pf-kenyon martin,c-marcus camby
painkiller10ur painkiller10ur
eski hali denver rockets olan takım.hatta geçen sene bir maçta eski bir kırmızı forma giymişlerdi ki benim gayet dikkatimi çekmişti.sonradan altın külçesi anlamına gelen nugget ismini alarak daha bir karizma olmuştur takımın adı..
theanswer theanswer
iverson'ın geldikten sonra carmelo ile birlikte müthiş bir ikili oluşturacağı,batı finaline çıkıp şampiyonluklar kazanması beklenen kuzey batı grubu takımı.
hashus1099 hashus1099
kadrosunda süperstar bulundurmaması dolayısıyla ve forma renkleri nedeniyle sempatimi kazanan takım. melo'yu gönderdiklerinden beri iyi bir takım oturttular.

bir dakika ya chris andersen'dan büyük süperstar mı var? adamımsın!
play off'larda oklahoma'yı geçeceklerini düşünüyorum.
1 /