destiny 2

mülhem olmak mülhem olmak
plus sayesinde beleşe alıp doğru düzgün oynamadığım, daha doğrusu beceremediğim oyun. benim gibi antikaları aşar bu oyunlar abi, single modu nerde, multide ne olup bitiyor, arkadaşlarımla nasıl oynuyorum, level farkına göre kimlerle multi girebiliyorum... yap şunu kolay bi şekilde basalım tuşa oynayalım ne var yani arkadaş? single player butonu koy mesela ben hep oralardan yürüyüm işte multi girip ne rezil olcam millete la:d ayrıca forsaken'i almadan oyun çok yavan oluyor diyorlar onu duydum duyalı oyunu silmekle silmemek arasında gidip geliyorum parasından da değil mesele cahillik

- forsaken ne?

haydaa:d

şimdi gir youtube a iki saat izle anla oradan gir oyuna bul, bi güzel ustalaş falan derken...

analitik: 0

...bende yani.
dikkatsi dikkatsi
ilk oyunu kadar heyecan yaratmayan destiny oyunu.
ilk oyun, oldukça fazla ses getirerek piyasaya çıktığında benim de xbox 360'ım miadını doldurmak üzereydi. (daha doğrusu yeni bir konsola geçeceğim için) bu nedenle nadiren yeni oyun alıyordum. destiny de bunlardan biriydi. hatta yenilemediğim xbox live gold üyeliğimi bile bir ay için yenilemiştim. oynamak için ücretli üyelik gerektirse de, uzay evreninde yolculuk, tutarlı karakter gelişimi, zamanına göre güzel grafikler büyülemişti.

gel gelelim yeni konsola geçiş yaptığım için oynamak istediğimden az oynayabildim. daha sonra destiny 2 duyuruldu. içimi bir sevinç kapladı. heyecan kaldığı yerden devam edecekti. bugün, yarın indirim beklerken 2 yıl geçti. bir de baktık ki psn plus abonelerine bedava dağıtılmaya başlanmış oyun.

bir taraftan almayı düşündüğünüz oyunun bedava olması sevinci diğer taraftan ise "bu oyun psn plus'ta bedava olacak kadar mı düştü" diye sizi düşündürmesi..

ne olursa olsun bu fırsat kaçmaz diye indirdim ama zerre heyecanlanmadım. eski oyunun üstüne yeni hiçbir şey konmamış. adeta yeni bir dlc çıkmış. sanırım senaryo üzerine birilerine ateş ede ede gitme düzenine dayanan fps ve tps oyunları beni sarmamaya başladığından olabilir.

destiny serisini hiç oynamayan kişiler varsa onlar için denemeye değer. eski oyundan başlamanıza gerek yok.
the red queen the red queen
hikaye, quest filan derken olay sonra pvp ve farma doğru gitmeye başladı. hikayeyi tamamlayıp silerim oyunu. biraz eğlenceli ama daha çok monoton. monotonluk kadar sıkıcı bir şey yok.

ek: ben oyunlarda atlama özürlüyüm. o platformdan platforma atlattığınız q var ya... neyse.