dibe vurduğun andan nasıl çıktın

1 /
kırılsaydı duramazdın kırılsaydı duramazdın
başkalarının ne söylediğine bakmaz insan bazen sadece kendi düşündüğü vardır.dibe vurdum der.sıkışıp kalır.dedim ya bazılarına göre çok basit bir problemi vardır ama o an kendisine göre en dertli, en zor durumda olan odur.çıkmak için gerekli olan duygu ne olabilir diye akşam akşam düşündüren durum.
deep thinker deep thinker
teoman'nın cevap verdiği soru:

"dibe vurduysan ya da hala düşüyorsan yerden bir avuç kum al get up stand up don't give up the fight bir yaz günü bir yaz günü"
micro cuts micro cuts
şimdi ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım. ama çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy, uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bir takım uydurma laflardır. sahi ya ben buraya neden çıktım?
mesele yapma mesele yapma
insanlar dibe vurduğunu nereden anlıyor da şöyle çıktım, böyle çıktım aslında çıkamadım, dip çok güzel gelsene gibi yorumlar yapıyorlar anlamak zor.
cedrıc8 cedrıc8
dibe vurulmuşsa zaten kaybedilecek bir şey de kalmamaktır. o sebeple kaybetme korkusu olmadan, daha rahat risk alarak tekrar deneme cesareti.
1 /