diesel

1 /
vishne vishne
son dönemlerde "oha kot dediğin bu kadar da taşlanmaz ki be kardesim" dememe sebebiyet vermiş marka. ama kimse farketmese de yazlık pantolonları kotlarından çok daha kalitelidir.
my dying bride my dying bride
gemicilerin belası diesel olmazsa olmaz...
+ diesel ikinci dünya savaşından öncede vardı fakat bu motorlar su soğutmalıydı ama normal olarak su -40 derecede donuyodu 1943 yılında yanılmıyosam deus hava soğutmalı motoru icat etti ama artık çok geçti çünkü ruslar almanların eline her cephede vermişti. yine bi efsaneye göre hitler bir sene geç icat ettiği için hava soğutmalı motoru icat eden arkadaşın kafayı uçurmuştur...
soruisareti soruisareti
bugün laf arasında bir t-shirtünün 170 milyon civarı olduğunu duyunca eşşeğin yönetim kurulunun eşşeğin neresine su kaçırılacağını iyi bildiğini anladığım marka.
okang okang
biz:bu kot ne kadar
görevli:360 milyon
biz:hadi ya (yuh ananın amı)...
görevli:ama 6 taksit
biz:eee taksitlerin belli kısmını siz mi ödüyonuz (siktir be ayak yapma)
görevli:...
jamal jamal
gereksiz pahalı olmasına rağmen modellerini takdir ettiğin dizaynırlarının ellerinden öptüğüm giysi üreticisi *
hell guardian hell guardian
girişimci bir vatandaşımız tarafından kot pantolonunu gümrükten kaçak geçirilmiş ve elime ulaştırılmıştır. 35 milyon tl saydığım italyan giyim firması.
demek ki ne kadar büyük kazık yiyoruz da sesimiz çıkmıyor. kardeşim 35'e girebiliyorsa bu mal, bunun fabrike çıkışı herhalde 20 milyanoa bile gelmez. biraz aşşağılık kompleksi mi yoksa itlayanlar'ın üstün ticari zekası ile tüm dünyanın götüne uzun kazıklar halinde geçirişi mi bilemiyorum artık.
marla singer marla singer
kot pantolonları yurtdışındaki mağazalarında da 150-200 $ dan aşağı fiyata satılmayan, güzel tasarımlara sahip firma.tasarımlarında ayıntılara çok önem verilir, çok sıradan görünen bir giyim ürününde bile mutlaka küçük bir ayrıntı bulunur.mağaza tasarımları da güzeldir bu markanın.ayrıca afiş ve reklamları da güzeldir.ancak bilindiği gibi fiyat oldukça fazladır, bir de bu mağazalarda çalışanlar kendilerini firmanın sahibi sanıp, bu doğrultudaki tavırlarıyla dikkat çekerler, cinnetliktir.
1 /