diyanet sen adnan oktara dava açtı

1 /
aygunaygun aygunaygun
yüksek vergi dilimlerine, keyfi tayinlere, sürgünlere, görevde yükselmelerdeki haksızlıklara dava açması gereken "malum" sendika, kendisine vazife çıkarmış. şu memlekette evlilik programları, esra erollar, seda sayanlar senelerce insanları zehirledi.
galaktik galaktik
diyanet önce usulsüzce aldığı torpilli imamhatipleri, alınan milyonluk araçlarından dolayı yapılan haksızlıklar ve ödenekleri inceleyip dava açmalı.
adnan oktar sikinin havasında bir trol program sunuyor. istemeyen izlemez. ancak diytanet ecdadımızı sikiyor ses çıkaran yok.
valalhi bu ülkenin yaşanacağı yok a dostlar. her zaman diyorum ilk fırsatta terkedicem ülkeyi. ortadoğudan uzak avıusturalya japonya norveç kanada önceliğim olan ülkeler. özellikle kanada ve japonya. izlanda gibi kutup bölgelerini de istiyorum ama fizibilitesini incelemem lazım.
ülkeden sıkılan kızlar eqlesin.
fark ettim fark ettim
davadan çok diyanet-sen kurumuna şaşırdım. sendika ne yahu günah günah, gavur icadı. allah'ın sözlerini yaymakla meşgulsün sen, sendikayı ne yapacaksın? cuma günü namaz kıldırmıyoruz camide boykot var mı diyeceksin? hiç yakıştıramadım.

imamlar, allah'a şükretmektense hak arar olmuş bak sen şu allah'ın işine.
tanrım sana geliyorum tanrım sana geliyorum
diyanet dava açar rtük üzerine alınır. adnan oktar kanalına 5 kez durdurma kararı almış. rtük ü diyanete bağlasınlar da kurtulalım. biri de diyanete dava açsın 9 yaşındaki kızları ağzına aldığı için.
toprakta adı kalan adam toprakta adı kalan adam
vakıf yurtları ve kuran kurslarında hemen hemen her ay duyduğumuz bin bir türlü sapıklığa,

8 yaşındaki kızla evlenilir diyenlere,

camide "zina" yapan imamlara,

anne ve kız kardeş namahremdir diyenlere,

yani doğru öğretilmesinden mesul oldukları islam dinini bu hale düşüren asıl şerefsizlere de dava açtıkları taktirde samimiyetlerine inanacağım. yoksa nafile bir gösteridir.

yalan mı söyledi adam?
amonochrom amonochrom
az bile mk, seviyesizlik dizboyu.
ha seyrettim mi diye sorarsan, yeminle nerede oynar ne zaman oynar bilmiyorum ama sosyal medyada ki paylaşımlardan gördüğümüz kadarıyla ortalıkta genelev benzeri görüntü kirliliği vardı.
kuşkusuz baykuş kuşkusuz baykuş
mahkeme salonu tam cümbüş olur. savundukları seyler
biri dansöz oynatmadığını ve tamamen akli dengesinin heralde yerinde olduğunu ispata çalışırken
diğer taraf maaşlarının kerhanelerden alınan vergilerle ödenmediğini ispat etmeye çalışacak.
olaya dansözler ve genelev işletenler de girerse tamamdır.
1 /