diyanetin 9 yaşındaki kız evlenebilir açıklaması

1 /
r0x r0x
nasa kadar bütçesi olan adamların dertlerine bak:

9 yaşında kız çocuğu evlenebilir,
babanın öz kızına şevhetle bakması haram değil,
nişanlıyken el ele tutuşmak günah,
sokakta dondurma yemek günah,
milli piyango bileti almak caiz değil vs. vs.


olum sorgulayın lan biraz.
zilan zilan
8 milyar tl bütçesi olan diyanet'în tek derdinin kimin kiminle kaç yaşında nasıl cinsel ilişkiye gireceği olması. aynı diyanet geçen sene de babanın öz kızına şehvet duymasının normal olduğunu fetvasını vermişti. sonra çocuklar neden tacize uğruyor? bu sapıklar yüzünden. ayrıca girilerde denk geldim aramızda bunu onaylayan bir pedofili var. utanması da yok
scofield scofield
bu açıklamayı yapanlar ve savunanlar kendi kızlarını evlendirmez ama söz konusu elalemin kızı olunca verin derler.
amk pedofili piçleri...
2
nyks nemesis nyks nemesis
tepki göstermek istiyorum, ana avrat sövmek istiyorum ama insan şaşırmadığı şeye nasıl, ne kadar tepki gösterebilir? sadece kalbimde derin bir acı hissediyorum, donuk gözlerle okuyorum bu tür haberleri uzun bir süredir. belki hepten bu ülke adına umudumu kaybettiğim içindir, bilemiyorum.

kadın bedeniyle aklını bozmuş, kimi sikip sikemeyeceğini dine uydurarak kılıf arayan bir grup yaratıkla aynı topraklarda nefes aldığım için iğrenti duyuyorum. 9 yaşında küçük bir kız çocuğu düşünüyorum. daha seksin ne olduğundan bir haber, çocuğun öpüşmekten meydana geldiğini düşünecek kadar saf ve masum. 9 yaşında küçük bir kız çocuğu düşünüyorum, henüz öğrenmesi anlaması gereken çok şey var, daha okuma yazma öğreneli 1-2 sene olmuş. 9 yaşında küçük bir kız çocuğu düşünüyorum, daha ana baba kuzusu sevgiye muhtaç düşse bir yeri acısa oturur ağlar. 9 yaşında küçük bir kız çocuğu düşünüyorum, kendine bakamayacak bir yaşta henüz. daha kendini tanımayan, ekonomik olarak ayakta duramayacak doğruyu yanlışı bilmeyen bir çocuk! aynı durum, 12 yaşında ki erkek çocuğu içinde geçerli.

siz bu sabi sübyanlardan kendinize eş, karı-koca, partner yaratma derdindesiniz. o yaşta ki bir çocuk ne psikolojik ne de bedensel olarak böyle bir şeye hazır olmaz-olamaz. kaldı ki reşit olma yaşı 18, medeni kanuna göre 17 yaşını doldurmayan evlenemez. diyanetin bu yaptığı açıklama kanunlarla ne kadar örtüşmekte? ortada bir suç yok mudur bu durumda? din kisvesi altında kurulan, türlü sapkınların kol gezdiği cemaat yurtlarında cinsiyet fark etmeksizin çocuklara yapılan pislikleri görmüyor musunuz? bunları bile bile, bunları göre göre neden bu çocukların daha fazla mağdur olacağı açıklamalar yapıyorsunuz? sizin bu açıklamalarınızı okuyup ellerini ovuştura ovuştura hangi çocuğa halleneceğini düşünen dünya kadar pedofili ruhlu orospu çocuğu var bu memlekette.

çağ dışı arap gelenekleriyle gittikçe boka batıyoruz. ve maalesef gerçek islam tam olarak bu. ne olduğunun farkında olan küçük bir grup var, ama her şeyden bir haber yaşayan devasa bir kalabalık var. ve bu kalabalık beni korkutuyor. gidebilene kurtulana ne mutlu, ama bu topraklarda çocuk bakıp büyütmek zorunda kalan ana babalara acıyorum. başka diyebileceğim bir şey yok.
confessions confessions


allah'a iftira atmayın.
ufacık kız çocuğunu koynuna almak için vicdanı yerine diyanete soran insanlar, buna din izin veriyor diyenler...bu mu istediğiniz?
insanın aklına vicdanına sığmayan şey merhametlilerin en merhametlisi olan allah'ın vicdanına sığar mı?
kur'an da akıl ve baliğ olma yanı bedenen ve ruhen aklen yetişmiş biri olmak ve tamamen özgür iradeye bırakılmış olan evlilik tercihini çarpıtarak ufacık sübyan kız çocuğuna nikah koymak dinin emri izini diyen allah'a iftira etmektedir.
9 yaşında bir kız çocuğu ev alamaz araba alamaz şirket satamaz ehliyet alamaz.
suç işlese idam mahkumu olsa asılamaz.
işyeri kuramaz, işçi olarak çalışamaz.
tek başına 9 yaşında çocuğu gece sokağa bırakmayan, gezmeye yollamayan, avm sinemaya gitmesine izin vermeyen anne baba 9 yaşında kızı birinin koynuna nasıl sokar?
johannstock johannstock
buna neden bu kadar şaşırılır bilmiyorum. zaten geçen sene açıklama yapıp "baba kızından şehvet duyabilir" gibi bir acıklama yapıp cinsel istismar affını savunan kurum değil mi? hem açıklamalarında tarihsel bir rolde var. muhammed'de 9 yaşındaki kızla evlenmedi mi? şahsen yarın birgün savaş çıksa ve diyanet kafa kesmenin caiz olduğunu söylese buna bile şaşırmam.
1 /