dizimag

1 /
ulquiorra cifer ulquiorra cifer
en büyük artısı hd olarakta dizileri izletme imkanı sağlayan , en son yenilikler ile artık kategori kategori dizileri sınıflandıran , benim şuana kadar gördüğüm en güzel online dizi sitesidir. bir güzel özellik ise dizi bölümlerindeki partlar otomatik geçiş yapmakta. yani bir part bittikten sonra 2 saat ordan oraya "tık" etmiyoruz bekliyoruz ki kendisi yapsın bize izlemek kalsın.

(bkz: www dizimag com)
there is nothing i wouldnt do for you dean there is nothing i wouldnt do for you dean
diziportun supernatural adlı yegane dizimin tam da yeni bölümünün yayınlanacağı günde hata vermesiyle karalar bağlamam üzerine başka site arayışlarına yönelmem sonucu tanıştığım ve o günden beri de vazgeçemediğim site. site yöneticilerinede burdan teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim. part bittiğinde tekrardan tıklayıp yeniden yüklenmesini bekleme derdi de yok üstelik.
uppss uppss
açık ara en iyi online dizi izleme sitesi...
dizi partlar arası otomatik geçiş,izlediğiniz bölüm partlarını bilgisayarınıza indirme seçeneği,üye olunması durumunda takip ettiğiniz diziler yayınlanmaya başlayınca maille haber vermesi,harukulade teması,bunlarla biraner 7 yıl önce bitmiş dizileri bile bulabilirsiniz.. mükemmel ötesi bir sitedir.. indirip seyretme alışkanlığımdan beni vazgeçirmiştir...
karamaya karamaya
yabancı dizi nokta com'un sözde hd sinden ve kocaman isim yazısından kurtulmak istediğimde arkadaşımın tavsiyesiyle tıkladığım site.
sonunda hdmi kablo ne işe yarıyormuş bana gösterdi sağolsun.
tam taht kavgaları'nı izliyordum, bölüm sonuna geldim ve elim diğer bölüm nosuna basarken kendi kendine geçti, ne oluyor la demeden yeni bölümü izledim. dedemin cep tel ile tanışması gibi oldum. vışşş yapmış adamlar dedim kendi kendime.
menüsü falan süper. demek isteyince hizmet beceriliyormuş.
usako usako
"adblock programı tespit edildi. lütfen programı kaldırın, duraklatın, reklamlara tıklayın, çünkü biz onlardan para kazanıyoruz" şeklindeki uyarıları ve adblock yüzünden reklama boğulmadan ne güzel dizi izleyebilecekken buna müsaade etmemesi çok itici.

reklam gelirleri diye ağlıyor olması da bana lisedeki bir arkadaşımı hatırlattı. o da böyle sitesindeki reklamlara tıklamamız için yalvarırdı.
1 /