doğal güzellik

onbirdakika onbirdakika
renkli gözlü insanlara has oldugunu düşündüğüm olay.

çünkü makyaja ihtiyaçlari kalmıyor. diger türlü kahverengi/ siyah ve türevi gözlüler yuzlerine renk gelsin diye çabalayip duruyorlar.
wendera wendera
bunun daha önemli olduğunu düşünürdüm eskiden ben de. ama saçımı boyattiktan sonra yapay olduğumu düşünüp üzülürken gören bütün erkeklerden daha güzel olduğuna dair iltifatlar aldım. ilk kez görenler de dahil beğenildi. makyaj yaptığım günler de böyle oluyor.
kadınlar sizi bilmem ama erkeklerin doğal güzel seviyorum diyenine de pek aldanmayın derim. biraz kendini kandırmak oluyor o.
bakımlı olmak iyidir. doğal gezmek de ayrıca bi bakım gerektiriyor, bıyıklı gezmeyi anlayan olduğunu düşünmüyorum. yoktur o herhalde.
wendera wendera
sanki sadece makyaj yapınca ya da sac boyatinca aldığımızı düşünenler olmuş. bu kimseyi ilgilendirmez diye bahsetmedim ama canım benim biz iltifata aliskiniz. asla değiştirme böyle doğal çok güzelsin diyenler de çoktu.
çirkin de olabilirim sana ne?
yaslanicam illa ki, sana ne?
sana ne mal oğlu?

diyelim senin güzel hattın için yaslı ve çirkin teyze de diyelim asflllk.
görünen o ki iltifatı sadece altina arabayi çekince ve kaslarını pompalayinca almaya baslayan tipler burda atip tutuyo. ulan sanki bi tek senin araban var memlekette kime bu havan hadi by
scribe scribe
insanda doğal güzellik aramak çok saçma geliyor bana. ağaç mı lan insan ?
hangi erkek bıyıklı bir kadınla birlikte olmak ister ?
agnodice agnodice
göt erkeklerin sözlük vasıtası ile ulaşabilecekleri kadınlara hasır altı empoze etmeye çalıştıkları şey.
size mi kaldı lan kadınların nasıl ve ne şekilde güzel görüneceğine dair ahkam kesmek? siz kim köpek? bir de tartışmaya falan girmişler, otuzbiriniz mi bitti?
kaç gündür bakıyorum, illaki kadınları eleştiren bir başlık sol framede mevcut, o zaman doğalcılar gitsin bambu siksin, kalanlar da damacana siksin. sanki güzel olmaktaki tek ve kutsal amaç bir erkeğin beğenisini kazanmak. egoya bak hele.
burada maalesef bir şekilde ulaşabildiği neoergen kızlara sikik düşüncelerini empoze ediyor şimdi de bak sen yazara bak...zira daha toylar değil mi?
bu andavalların maalesef bir çoğunu adamdan sayıp ciddiye alabilecek çocuklar var. büyük plan!
almayın aplam. bunlar tüm gününü masa başında geçiren çaresiz ev adamları.
söz sizde götlerim.