doğal kadın

seneryocu2 seneryocu2
kendisiyle,aynalarla barışık bir kadındır.abartıyı hiç sevmez. makyajlı mı değil mi diye uzun uzun sizi düşündürtüğü olur. o kadar doğal görünür ki çirkin bile olsa ,gözünüze asla çirkin gözükmez.nerededir bu tılsım,elbetteki doğallıkta.

bu tür kadınlara sorunuz,bak senin akranların ,şöyle makyaj yapıyor,şöyle giyiniyor ,sen neden onlar gibi yapmıyorsun?

alacağınız cevabı ben söyleyeyim:kendini bilmek erdemdir....

bu sözün üstüne siz olsanız ne söylersiniz....
independants independants
bütün erkeklerin, sempatilerini dile getirdikleri kadın türüdür.
özellikle son yıllarda erkek kişilerinin doğal kadın sevmesi revançtadır.
ünlü adamlar,sıradan adamlar.. her türlü doğal,makyajsız,abartsız kadın sever.
ulan sen sevmiyosun,ben sevmiyorum o sevmiyor, kim seviyor bu makyajlı kadınları hı?
boşuna bu kadınlar bu kadar makyaj yapmıyor dimi.
tonguç tonguç
makyajsız hallerinin dışında, ruhları ile toy olan erkekler dışındaki kitleyi en çok etkileyen kadındır.

doğallık bambaşka bir şeydir; strateji, menfaat gütmez. o doğal hal iklime girer ve iklimi esir alır. kadını ve erkeği esir alır, alışkanlık en zor doğalda vazgeçilmezdir. ruhunuza çok kısa sürede sirayet eder, gülüş ve samimiyet tüm keyfini size sunar. karşılık beklemeyen, çukur kazmayan sadece kalpten geleni mimiğe yansıtan yaklaşım sizi ele geçirir. doyamazsınız.

doğallığın zorlukları vardır elbet ama kalbini görebildiğiniz kişinin verdiği haz bambaşkadır, hayal kırıklığı olmaz, enerjisi yüksektir, savunma kurgusuna gerek yoktur, sadece paylaşmanız yeterlidir.

organik kadın istiyoruz :)
the red queen the red queen
ben doğal değilim. kendimi bildim bileli gelişmeye uğraşırım, son nefesime kadar da öğrenmeye devam edeceğim. kendimde gördüğüm her kusuru mümkün olduğunda düzeltirim. bazıları kısa sürer, bazıları uzun. neyse, sıkıldım ya. anlayan anlamıştır ne dediğimi.
3
kibarmortis kibarmortis
olması gereken kadındır. doğal olan son kalemizi korumak istiyoruz efenim. ne doğal ki zaten artık. bari muhabbetlerimiz , sevişmelerimiz doğal olsun
loss loss
ev yapımı doğal ve pratik kadın tarifi:
içerisinde birçok malzeme bulunan kadın oldukça sağlıklı, kolay ulaşılabilir ve daha az maliyetli. işte evde kadın yapmanın püf noktaları...


yapilişi
öncelikle biberleri, maydanozları, domatesleri, taze naneyi ve son olarak soğanları, doğrayın ve derin bir tencere koyun. doğradığınız sebzelerin içine 1 litre su ilave edin. sebzeler iyice yumuşayana ve ezilecek kıvama gelene kadar haşlama işlemini devam ettirin. daha sonra, önceden haşladığınız yarım kilo nohudu içerisine ekleyin ve karıştırın. içerisine yoğurt ekleyin ve blenderdan geçirmeye başlayın. bu noktada içerisine istediğiniz baharatları ekleyin. sumak ve karabiberi eklemeyi unutmayın, kış ayında bu baharatlar size şifa gibi gelecek. bu karışımı büyük bir kaba alın ve içerisine 4,5 kilo unu karıştıra karıştıra dökmeye başlayın. yanınıza aldığınız 1 kilo unu da eğer kıvamı sıvı olursa ekleyebilirsiniz. unu eleyerek koymanız daha lezzetli olmasını sağlayacaktır. daha sonra yaptığınız karışımı cam veya çelik bir kabın içerisine koyun, ağzını kapatın.
en az 3-4 gün bekletin. bu noktada ne kadar bekletmek istediğiniz sizin damak zevkinize göre değişecektir. eğer 6-7 gün daha bekletirseniz, çorbanız daha lezzetli olur. her gün kapağını açıp mutlaka bu karıştırın. eğer biraz sulanırsa azar azar un ekleyebilirsiniz. tamamen isteğinize göre beklettikten sonra temiz bez bir örtünün üzerine çok kalın bir tabaka olmayacak şekilde dökün. bu kısımda eğer güneş görebilen bir yere bırakırsanız, kuruma süresi kısalacaktır. kuruduktan sonra, blenderdan geçirin. soğuk kış günlerinde içinize ısıtacak kadın hazır!

umarım sonuna kadar kadın tarifi diye okumadınız la. burası sözlük de olsa kadının tarifi de tanımı da olmaz.
2
lafügüzaf lafügüzaf
doğal kadın makyajsız kadın değildir. kadın yerine göre kadındır. evinde kalemle topuz tutturan kadın yeri geldiğinde ince topuklar üzerinde durmasını da bilir. yüzüne sürdükleriyle de kadındır süremedikleriyle de.