doğu ekspresi

4 /
ikizler burcu erkeği ikizler burcu erkeği
bu popülaritizm için açılmış bir instagram sayfası olduğunu bilmiyordum da hangi gezgin (bunlar kendilerine 'maalesef' gezgin diyorlar) yanında led ışık kadeh vs taşır? vakti zamanında ben de çok gezdim kamp vs yaptım hala da yaparım da yanıma hiç bunlardan almadım. 60 70 litrelik çanta alırsın bunu en iyi şekilde nasıl doldurabilirim diye düşünürsün. yanına yiyecek alırsan da konservelerden ya da bakliyatlardan hangisi daha uzun süre tok tutar hangisi daha besleyicidir diye araştırırsın ona göre çantana koyarsın. o sosisler salamlar ney öyle ya? bunun da mı modasını çıkardılar? bu çakma cahil gezgincikler yüzünden de gezginlerin uğrak mekanı olan çoğu yerin yerli halkı artık çevrelerinde gezgin görmek istemiyorlar. bu sebepten zaten itici bulduğum bu topluluğun bu instagram sayfasından sonra daha da çok rahatsız oldum bunlardan. "pop"railiniz batsın.
derun derun
insanların trene binmesi de birilerine dert olmuş. yok şarap içiyorlarmış, yok cama led ampül sarıyorlarmış... abi bu eleştirdiğiniz şeyleri yapan insanlar gençler, kanları kaynıyor. zaten içinde bulunduğumuz devir yediğini içtiğini, gezip gördüğünü fotoğraflayıp paylaşma devri. bu insanlara nasıl engel olabilirsiniz ve neden. bırakın çevreye rahatsızlık vermedikleri sürece insanlar istediklerini yapsınlar. hatta bana kalsa bu doğu ekspresi isimli trene safi salondan oluşan bir vagon ekletirim. içinde yanar döner disko ışıkları, gümbür gümbür ses sistemi bulunan cinsinden. ilk hareketten varış yerine kadar maskeli balo... eğlence, neşe su gibi akacak. koparta koparta, kudurta kudurta gidecek anasını satayım.
butterflyy butterflyy
20 gün sonrası için biletlerimiz hazır..heyecanlıyız şimdiden bir sürü plan yaptık.inşallah umduğumuz kadar güzel ve sorunsuz geçer..led ışıklarımızı,kitap ,kahvelerimizi ve sevgimizi de alarak güzel bir yolculuk temenni ediyoruz ❤️
4 /