dolar kuru 10 lirayı bulursa olabilecekler

ben yazarım siz okurmusunuz ben yazarım siz okurmusunuz
bence çok daha iyi olur.

bir çok şeyi ı almak yerine kendimiz üretmemiz gerektiğinin farkına varırız. teknoloji ise mümkün olduğunca az olur. teknoloji bu kadar yakınımızda da sanki onu iyi bir amaç için mi kullanıyoruz? sesi kesilsin diye eline bir oyuncak verilen bir çocuk durumunda şu an türkiye. üretmeyen, sadece tüketen ve tükettikçe çağ atladığını zanneden milyonlarca insana sahip bir ülkeyiz.

bir kurbağa hikayesi vardır. kurbağayı kaynar suya atarsanız dışarıya zıplar ama içinde bulunduğu suyu yavaş yavaş ısıtırsanız haşlandığının farkına varmaz. türkiye aynen bu durumda. aklının başına gelmesi için kaynar suya ihtiyacı var.
skipper skipper
şimdiden doğruluk payı yüksek olan bir duyum alırsam bütün her şeyi satıp dövize çevirtip, kur 10 lira olduğunda zengin olurum.
rene rene
bana hava hoş, 6 aylık süreçte planladığımı 3 ayda yaparım üstüne tekirdağ yaş üzüm açarım bir tane. haydi elleri ovuşturdum bekliyorum ?
francois francois
yuksek katma değerli üretim yapmak lazım. yüksek katma değerli üretimin de temeli iyi eğitimdir. siz hem parayı betona gömüp, hem eğitimin anasını belleyince böyle olacağı belliydi ...

acikcasi 10 lirayi hayal olarak gormuyorum.. ithalati ihraacatindan fazla olan bir ulkede bu batmak demektir..

sonumuz iyi olur umarim, ciddi bir mucize lazim..