drama queen

frayedendsofsanity frayedendsofsanity
2007 eurovision'da danimarkanın yarı birlikte katıldığı ama yarı finallerde elendiği parça.
bizdeki huysuz virjin tadında bir amcanın söylediği şarkı 80lerin popunu yansıtmaktadır.
malena malena
hayatı "merhaba" diyen herkese "allağııııımmmm aşkımdan ölüciim, intihar ediciim" diye vızıldamakla geçen ergen beyinliler için de kullanılan bir tabir.

intihar edecek cesaretleri de yoktur bu gerzeklerin de işte, ilgi çekmek olsun.
canları tatlıdır aslında.
en ufacık bir sıkıntıyı koca bir trajediye dönüştürmekte ustadırlar, hatta ortada sıkıntı yokken bile sırf ilgi çekmek için bir şeyler uydurup kendilerini duvardan duvara çarpabilir, oscarlık performanslar sergileyebilirler. sadece seyircileri varsa (bir kişi bile yeter) böyledirler ama; kimse bakmıyorken gayet normal ve keyfi keka insanlardır.

çok filtresiz, ham, maskesiz bir halini 2 yaşındaki bir çocukta şuradan görebilirsiniz;
geleceğin sağlam drama queen'i budur işte.çok ilgili ve hastası olduğum bakınızlarımızlar.ımız.nız:
(bkz: attention whore)
(bkz: get over yourself)
güzelinden güzelinden
üniversite hazırlıktayız. hocamız bu kelimenin anlamını ibretlik bir hikaye ile anlatmıştı.

efendim popi bir özel üniversitede okudum ben. insanların maserati, yok efendim hummer ile okula geldikleri bir yer. neyse. gelelim hikayeye.

bi ara hazırlıkta ders arasında kızın biri tuvalette sinir krizi geçiriyormuş. bizim hocalar öğrenciler falan kızın başına toplanmış. kız kendini yerden yere atıyor, ağlıyor, bağırıyor falan. herkes de soruyor ne oluyor diye, bir türlü öğrenemiyorlar. soruyorlar kıza, cevap vermiyor, anca ağlıyor. sonra bir şekilde sakinleştirmişler kızı ve "kuzum derdin ne ?" diye sormuşlar. derdi şu imiş. sevgilisi, okula kızı almaya arabası serviste olduğu için şirket arabası ile gelmişmiş. üzerinde şirketin logosu olan normal, sıradan bir araba ile. kız o arabaya binmeyi kaldıramamış- asdfghjklşi afedersiniz random gülüş için- sevgilisi ile kavga etmiş, binmemiş arabaya ve tuvalette sinir krizi geçiriyor-ahahahhhahahahahajaa-

hoca hikayeyi bitirdiğinde splinter ustayı dinleyen ninja kaplumbağalar gibi hissediyorduk hepimiz. bir anda aydınlanmıştık. hayat bizim için daha anlamlı hale gelmiş idi ve halimize şükretmiştik.

işte o günden sonra asla "drama queen" kelimesinin anlamını unutmadım.
seanvictorydawn seanvictorydawn
acıların kızı demektir.

`venedik in doğusundan itibaren değişen bitki örtüsü` nde isminin sonuna "cik" veya "cık" getirilerek deĝerli kilinir.

ay$ecik, iremcik, little bree, little summer v.b.

60'larda sokaklarda dilencilik yapiyorlardi, 90'lardan beridir 21. yy'da da kamera kar$isinda dilencilik yapiyorlar (yani porno).simone cecile simone cecile
önce tanımı yazayım sonra nefretimi kusacağım çünkü;
40 yetimle mağarada kitli kaldığını sanan ablalardır
hah sıra nefretimi kusmakta ;
yemin ediyorum ben bıktım artık bu acıdan beslenen, ajitasyonu hayat felsefesi haline getirmiş asalak tiplerden.dünyada bi bunların dertleri var başka kimsenin önceliği olamaz.mümkün değil.nasıl şımartılmışlarsa bunlar histeri krizleriyle herşeyi çözebileceklerini sanırlar.o yüzden gördüğünüz yerde kaçın bir kere yüz verirseniz devamı gelecektir çünkü.
bir diğer nefret tip de kendini piremses sanan kadınlar ki o bi girinin konusu değil.
wendera wendera
yüzde 30 zamanlarda ben. her zaman değil ama zaman zaman içimdeki drama queen çıktığında bomba şeyler yaşanıyor.
kötü bir şey gibi yazılır çizilir bu. ama erkeklerin sorsan nefret ederim dediği halde içten içe bunu sevdiğinden eminim. bahse girerim hoşlarına gidiyor.

ateşli ve heyecanlı ilişkiyi artı acıyı sonrasında gelen ödülü seviyolar.