dredd

tarzan tarzan
7 aralık 2012'de vizyona girmesi beklenen, 1995 yapımı judge dredd filmi ile aynı çizgi romandan uyarlanmış film.

ilk izlenimlere göre sylvester stallone'li ilk çevrimin çok çok gerisinde kalmış görünüyor. nerede bir death, nerede bir angel family.
anakininki anakininki
evveett geliyor geliyor ve geldiii,
zammmaann kaybı bir film daha..
harbiden silvistıra yeteneksiz meteneksiz deriz bu film onu mumla aratır..
3 boyut olmasa harbi çekilir dert değil.
synphonica synphonica
özellikle soundtrackları güzel olan film. bazı yerlerde animasyonlar olmamış ama gideri var yinede. çok daha kötü filmler gördük. kısacası iyi bir film kanaatimce.
freakspotting freakspotting
gayet güzel bir filmdir.filme başladınmı bitirmeden kalkmadığın sürükleyiğ akıp giden filmler vardır işte buda ondan.popüler olamamasının sebebi stallone lu ilk judge dredd in biraz tırt olması ve çizgi romanının pek popüler olmadığından kaynaklanır.bir batman yada bir punisher değildir dredd ama kendine has bir gelecek teoris ve atmosferi vardır.bu filmde bunu iyice anladım.okuduğum bir kaç serisinde dredd in kaskı hiç bir zaman çıkmıyordu çr. genelinde durum bu ve bu şekilde filme aktarılmasıda gayet güzel.üçleme olarak planlanmış ama bu gişe başarıyla olamayacak gibi duruyor.ayrıca uyuşturucunun slow motion etkisi bana bir filmi daha limitless ı hatırlattı.
ariel ariel
benim sıfırın altında olan beklentimi kat be kat aşmış filmdir . ancak benim dışımda kalan dünya için aynı şeyi söyleyemiyorum zira 50 milyon $ bütçeli filmin getirisi 31 milyon $ mış , bu sebeple filmde ucu açık bırakılan devam filminin gelmesi düşük ihtimalmiş.
gazorpazorp gazorpazorp
uzun zaman önce torrenttan indirip yeni izleme fırsatı bulduğum film. kimi yerlerde göze batan devamlılık hataları var ve yılına göre görsel efektler çok kötü(çizgi roman tarzı mı yapmaya çalıştılar acaba diyorum ama diğer öğelerle desteklenmiyor), senaryoda da birkaç mantıksız gözüken nokta mevcut; fakat beni en çok rahatsız eden şey dredd'in o aptal kaskının bir türlü sabit duramayıp hep bir yana hafif kayık olması ve yine dredd'in dudaklarının her an zorlama bir şekilde aşırı somurtuk olması. sylvester stallone yine biraz kurtarıyor ağız yapısı olarak da bu adamınki resmen ters dönmüş viking kadırgası gibi duruyor. neyse, yine de merak ediyorsanız izleyebilirsiniz; çok daha kötüleri var.