duran topların usta ismi sabri sarıoğlu

neverlander neverlander
efsane bugün gerçek olmamıştır, gözümüze gözümüze sokulan tekrarlarda ve yayıncı kanalın alttan verdiği skor bilgilerinde golü bosnalı oyuncunun kendi kalesine attığı görülmektedir.

golü atsa da farketmez. öyle bi efsane yoktur, zaten olmamıştır hiç bir zaman. bunu söylemek hagi'lere hooijdonk'lara küfretmekle eşdeğer bence.

"duran topların usta ismi sabri sarıoğlu yoktur, duran top mafyası sabri sarıoğlu vardır".

(bkz: sabri sarıoğlu/@neverlander)
suskungeveze suskungeveze
dünyada çözülemeyen sırlardan biridir. nasıl ki piramitleri kimlerin inşa ettiğini net olarak bilemiyoruz, hep bir gizem var, sabri ve duran top ilişkisi de öyle.

yani öyle yada böyle galatasaray'ın son 25,30 yıldır tüm maçlarını aklım erdiğince seyrettim. bu kadar yıl, bu kadar maç süresince sabri ve duran toplar arasında nasıl bir ilişki yaşandı da bu sadakat doğdu anlıyabilmiş değilim.

ha sabri'yi anlıyorum. bizim gözümüzde dağlara taşlara giden ortaları, ona göre adrese teslim oluyordur da adrestekiler değerini bilmiyordur. ona lafım yok.

peki bunca zaman gelip giden teknik adamlar, sahadaki takım arkadaşları niye engelleyemez bu ilişkiyi, nasıl bir güçtür her duran topun başına sabri'yi getiren.

zannımca sabri furbol sahalarının ergenekon'udur arkadaş. başka da izahı yok bunun.