düşüyor mu böyle

moroccansipahi moroccansipahi
özellikle twitter'da moda olan bi kalıp. herkese dümdüz yürüyerek manitacılık yapmak yerine böyle kedili fotodur işte entel pozlarıdır - samimi insanları tenzih ederim - falan işte anladınız.
galatadanuçtum galatadanuçtum
" senelerdim beslediğim kedimin.." hasjjjssfg :)))
aga tamam beni de senelerdir kedi besliyor, bende arada paylaşırım resmini, ama gerek yok. düşüyor de geç ne takıyosun. çok kasma yani...::)))
ah ya neymar ah ya neymar
çoğu entry'de gerizekalıların bana yönelttiği soru.

evladım benim amacım düşürmek olsa neden burada nasıl bir tip olduğu meçhul, harun abi çıkması %99.9 ihtimal olan kadınla vakit kaybedeyim? çekerim en pahalı ve şık kıyafetlerimi üzerime, saatimi takar, parfümümü sıkar üstüne bir de gider kuaförde saçı başı yaptırırım. mekanın önünde valeye veririm arabayı, avucuna da 50-100 neyse sıkıştırır mekanın tam önüne çektiririm. mekana girdikten sonra da bi check-in yaparım olur biter. valla billa bunları yapmam yetiyor hacı, gold digger da olsa düşüyor mü düşüyor. oysa bırak check-in'i mheck-in'i ben sosyal medya bile kullanmıyorum artık kimse beni bulamasın diye, çünkü geçmişte bazı manyak karılar ciddi manada bokunu çıkarmıştı işin. şu anda benimle alakalı bir allah kuruşu bilgiye ulaşamazsınız netten. bildiğiniz hayaletim artık.

bari bırakın da şurada anonim anonim takılalım. ayrıca düşmüyor amına koyim, düşmüyor! instela kızları asildir öyle paraya pula, tipe, kaslı vücuda falan bakmaz. adam olsun, isterse boyu 1.62 olsun yeter ehehe :)
5
ünsüzdüşünür ünsüzdüşünür
valla ben aynısını denedim, düşmedi. hatta dedim ki bari yürüyüş yolundan puan ver. sıfır puan verdi ve dedi ki biraz orijinal ol.

bence haklıydı.

erkekler olarak envai çeşit yürüme çeşidi türettik hala da üretmemiz gerekecek sanırım :d
sweet child o mine sweet child o mine
"hem de dut gibi" diye cevap verdiğim soru. şu sıra yetemeyeceğim kadar fazlası düşüyor üstelik. isteyen varsa dökülen artıkları verebilirim? şurada biz bizeyiz yabancı yok.
nokiaen8 nokiaen8
instela sessiz ve kaliteli bir yer olduğundan pek düşürmeye gerek yoktur. çünkü burası " orospu " yuvası değiidir. çok arıyanlar varsa uludağ'a gitsinler o da düşürmesini bilene. en son natalifleynn ile lookini ayrı düşürmüştüm ibret olsun diye. lookinin baya gideri var canlıda soyundu yoksa silkseler uğraşmazdım. natali olanında burnu büyük orayı saymazsak 10 üzerinden 7 gideri var. bir de evli miss1907 vardı işte o tam bir afetti.
şilili şilili
yazar keşfet bölümünde yazarların hemen yanında mesaj at yazıyor, niyet belli yani. mesela oraya hem erkek hem kadın yazarlar için; düşmeye geldim!, düşersem eyvallah düşmezsem sıkıntı büyük! daha önce düştüm yıkılmadım ayaktayım, ay ben düşerim! allah'ını seven beni düşürsün.. gibi hatırlatıcı ve yardımcı bilgiler yazılabilir millete hizmettir.
kadınlar pasif oynuyor erkekler tam bir hücum futbolu kaleci bile gol peşinde düşün!