ebu hanzala

1 /
the red queen the red queen
sahi, biz ışıd'in kökünü kazımaya çalışıyorsak neden ışid'liler serbestçe gezebiliyorlar? bu adam ışid'le bağını reddetmezken neden serbest bırakıldı?
dumrul dumrul
şu videoda konuşan orospu çocuğudur. hani "istanbul'u fethedeceğiz, oradan da türkiye'yi alacağız" diyen...
şu da ethem sancak denen yaratığın paçavrası star'ın maşetten bu piçi akladığı haberdir:
şu da açıkça ışid propagandası yaptığı yığınla videodan sadece biridir:
şu da bu piçin gözaltına alınış şeklidir:
bunun babası da ali gaffar okkan ve 5 koruma polisinin öldürülmesi olayında azmettiriciler arasındadır. babadan oğula nesil dedikleri işte budur... babası da kendisi de akp tarafından serbest bıraktırılmıştır. hadi bu neyse. babası müebbet hükümlüsü olduğu halde bırakılmış ve sonra da "kayıplara" karışmıştı. şimdi sözde firari olarak aranıyor.
dumrul dumrul
ebu hanzala, halis bayancuk'un ışid içindeki kod adıdır.

kendisi ışid'in türkiye'deki "yasal" alan sorumlusudur. ama melih'in bilboardlarında kendine yer bulabilir. ankara'da toplantılar düzenleyebilir.

yarın orada her ne derse desin bunu da sorun etmeyecekler. tabii ki toplantıda hayır filan dememesi şartıyla. ışid de oy kullanmanın şirk olduğunu düşündüğünden eleman orada "hayır" demeyeceğine göre sıkıntı yok. rahatça toplantı yapabilir.
bu arada ikide bir gösteri yasağı koyup duran ankara valiliği de ışid toplantısından rahatsız olmuyor. ne güzel... ohal kime karşı koyulmuş net görüyor musunuz şimdi?

ankara'da toplantı ve gösteri yürüyüşlerine yasak ankara valiliğinden umuma açık alanlarda yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin 30 gün süreyle yasaklandığı bildirildi. - anadolu ajansı anadolu ajansı
dumrul dumrul
bu arada melih'in bilboardlarındaki afişteki detaya dikkat. binlerce kişiyi islam'la tanıştırmış bu eleman. çünkü selefi olmayan, hatta ışid'ci olmayan islam'la tanışmış olmuyor bunlara göre.

bu durumda türkiye'nin en fazla yüzde 0,1'i müslüman. ve bu yüzden hepiniz tehdit altındasınız.
turan eller var olsun turan eller var olsun
gerçek islam'ın türkiye'deki temsilcisidir. zira furkan vakfının söylediklerinin bir kısmının ve ebu hanzala'nın (tevhid cemaati) söylediğinin dışında olan tüm islam yorumları küfre girmektedir.

akp hükümetinin türklere aşıladığı, ılımlı islam denen "makyajlı türbanlılar"ın yaşadığı din katiyen şeriat kurallarına aykırıdır.

kendileri hakkında güzel bir derleme için:


the red queen the red queen
daha inandıkları dinin kitabına saygısı olmayanların sözcüsü. bir müslüman kur'an-ı kerim demiyorsa bile en azından kur'an der. daha inandığı kitabın adını bilmeyen cahil katiller.
mr spack mr spack
evetçiler ve hayırcılar, akp seçmenleri, chp + mhpseçmenleri + diğerleri.
bir ülkenin, bir toplumun yukarıda görülen faaliyetler yürütülürken düzlüğe çıkması mümkün değildir.

bakın yukarıda gördüğümüz (ve göremediğimiz, bize gösterilmeyen) oluşumlar bir toplumun içine kadar girmişsse, sokulmuşsa konuyu artık seçim, referandum, parti olarak algılayamazsınız.

yukarıda gördüğünüz şey kaosun, toplumsal çöküşün, kaybedişin habercisidir ve bu çöküşümüzün yakında olduğunu gösterir.

bu toplum bunu hak etmedi etmiyor.
1 /