eda erdem

eran ruchtu bin said gonzalez atençao eran ruchtu bin said gonzalez atençao
1987 doğumlu 187cm boyunda a milli bayan voleybol takımının ve beşiktaş bayan voleybol takımının smaçörü. forma numarası 14'tür. aynı zamanda beşiktaş'ta çok genç yaştan beri kaptanlık yapmaktadır. kanımca türkiye'nin son dönemlerde yetiştirdiği en yetenekli voleybolculardan biridir. kendisini yakın bir gelecekte yurt dışında önemli bir kulüpte oynarken izlememiz çok yüksek bir olasılıktır.
skalupcur skalupcur
1987 doğumlu genç orta oyuncu. beşiktaş alt yapısında yetişmiş olup, 2008-2009 sezonunu fenerbahçe-acıbadem'de geçirmiştir. 2005 genç kızlar dünya voleybol şampiyonasında en iyi 2. blokör olarak adını duyurmuş ve a milli takım kadrosunda yer almıştır. a milli voleybol takımıyla gittiği 2006 dünya şampiyonasında forma şansı bulamasa da, özlem özçelik'in jübilesi, ve aysun özbek'in takımdan olaylı bir biçimde ayrılmasının ardından genç yaşında türkiye gibi bir takımın as oyuncusu olmuştur. sakatlıktan yeni çıkmış olmasına rağmen avrupa bayanlar liginnde kadroda yer almış ve kendi mevkisinin dışında, 4 numara oynayarak yine bir başarı yakalamıştır. 11-12 temmuzda grup maçlarını 1. olarak tamamlayan takımımızın 4'lü final maçlarında kadroda yer alması beklenmektedir.
kowalski kowalski
türkiye'nin en iyi orta oyuncularından biri, belki de en iyisi olarak gösteriliyor.. yaşı henüz 22 ve fenerbahçe acıbadem gibi bir takımda jan de brandt'ın elinde geliştiriyor voleybolunu.. türk voleybolunun geleceği adına çok parlak bir isim..

sezon başında genelde kenarda otururdu ama artık jan de brant'ın ve takım arkadaşlarının da desteğiyle ilk 6'da yer bulur ve o güzel oyununu bizlere gösterir oldu.. devamını bekliyoruz..
matmazelmarika matmazelmarika
genç, orta oyuncudur. milli maçların yoğun olduğu dönemde yedekte tutulmuş olsa da artık asil kadrosunda olacak kadar aşmıştır kendini. gayet başarılıdır. özlem özçelikin gidişinden sonra yerine yetişen isimlerden biridir. bir diğeri de seda tokatlıoğluydu ama sanırım o smaçör olarak devam ediyor hayatına*. neyse konu o değil zaten.
iyidir yani eda erdem, başarılıdır, umut vaad etmektedir.
kowalski kowalski
sezonun sonlarına doğru beklenen çıkışı yapmış ve takımdaki yerini sağlama almıştır.. henüz yaşı 22'dir ve ülkenin en etkili servisçilerinden biridir.. umarız erkenden avrupa yollarına düşmez, sarı meleklerden ayrılmaz..
kilimci42 kilimci42
"o tribüne gitmiyoruz" diyen yalakalardan daha adam, daha delikanlı olan fenerbahçe bayan voleybol takımı oyuncusu, kaptanı

mahmut uslu denen gangstercilik oynamaya çalışan ayının "o tribüne gitmeyeceksin" talimatına rağmen maç sonu gidip tribüne selamı çakmıştır. seninle gurur duyuyorum eda.

kendisi için şöyle de bir pankart hazırlanmıştır.theokoles theokoles
büyük kaptan, fenerbahçe'nin yaşayan efsanelerinden, sarı meleklerin "gözüm abla"sı, taraftarın sevgilisi, hırs küpü, örnek sporcu, fenerbahçeli ve bir sürü şey aslında eda erdem. mucizenin gerçekleştiği eczacıbaşı maçının baş kahramanıdır. altın seti ve o anları tekrar tekrar izlememe sebeptir. seviyoruz kaptan seni. tabi kankin kim'i de seviyoruz.
ofansif sol bek ofansif sol bek
neslihan demir'in voleybolu bırakmasından sonra aktif voleybolcular içindeki en mükemmeli. ankara'daki avrupa şampiyonası'nda sergilediği performansla göz doldurmuştur.