eksi oy alacak diye kendini ifade edemeyen yazar

anathema anathema
sayıları oldukça yüksek yazardır.

şimdi ben buraya birşeyler yazıyorum.. kendimi ifade etmeye çalışıyorum falan biri gelip eksi verirse ''ahh çok kötü oldu bu ya'' triplerine falan girmiyorum. sizde girmeyin arkadaşlar..

misal bir başlık açıyorum açtığım konuda pkk'ya çakıyorum. okuyup hoşuna gidenler altına genelde birşeyler yazanlar.. ama eksi verenlerin hiç biri konu hakkında kendini ifade edemeyen çapsızlar oluyor.

seda sayan ve ya galatasaray-fenerbahçe başlıklarına herkes birşeyler yazar. güncel olaylara, gelişmelere yorum yapmayı deneyin arkadaşlar. bu gelişim içinde çok önemli.
oyhavar oyhavar
berkin elvan'ın katilinin bulunmadığı gün sayısını yazdım diye -3 +1 oy aldı entry'im. eksi verme zihniyeti tam olarak bu zihniyettir, umursanmamalı. sevgiler.
penumbra penumbra
ifade edememek değil de gerçek düşüncelerini açıklamaktan çekinen yazardır.

edememek dersek onun anlamı çok farklı olur ve duruma uymaz yani.
wendera wendera
sayfasında bütün girileri istisnasiz istatistiklerde olan yazardır. var böyleleri. deşifre etmeyecegim.
ben şahsen yapmacik ve onay bağımlısı olduklarını düşünüyorum.
wendera wendera
kehkesan tarzı giri yazar. capsler, modası geçmiş karikatürler, sevimli fotoğraflar ya da çok belli düşük seviye espriler elinin altında her daim duran en yakın arkadaşıdır.
var böyleleri deşifre etmeyeceğim.
format at geçer format at geçer
sözlükte boşuna takılan yazardır. burası gerçek benliğimizi anonim olarak aktardığımız karşılığında ise oh be diye derin nefes aldığımız yerdir. kendinizi eksi uğruna ifade edemeyecekseniz yallah twitter a diyorum.