el nusra

1 /
atalante atalante
yanlış görmediysem, reyhanlı patlamasının hemen ardından saldırıyı üstlendiklerini açıkladılar, ama bizim satılmış basında yaklaşık 1 saat haber olarak kaldı sonra silindi. ben de dedim herhalde yanlıştı, o yüzden silindi. şimdi red hack belgeleri ifşa etmiş saldırıyı el nusra yaptı diye. 100 küsür kişiyi öldürdükleri yetmedi bir de adamların ağzına sakız olduk. eminim dışarıdan bakıp gülüyorlardır, "la olm niye uğraştınız o kadar, biz zaten biz yaptık dedik" diye. rezillikte uzayız.
wulfgar wulfgar
a href="http://jabhatalnusrah.blogspot.com/2013/05/egypts-salafi-brothers-calls-for.html" target="_blank">http://jabhatalnusrah.blogspot.com/2013/05/egypts-salafi-brothers-calls-for.html

kullandıkları terminolojiye bakıldığı zaman, bizi yöneten satılmışların da kimin ağzıyla konuştuğunu görmüş olursunuz.

(bkz: hizbulşeytan)
dumrul dumrul
reyhanlı patlamasını "tesadüfen" sınırdan görüntüleyen akp beslemesi terör örgütü. elemanları adana'da 2 kilo sarin gazıyla yakalanmışlar. suriye'yi özgürlüğüne kavuşturmak için tabii hep bunlar.

(bkz: adana'da el nusra operasyonu: 2 kilo sarin gazı bulundu - #türkiye adana emniyet müdürlüğü'nün, reyhanlı katliamının ardından başlattığı el kaide ve bu örgütle irtibatlı el nusra cephesi'ne yönelik operasyonda göza... radikal )
evhamlı kurabiye evhamlı kurabiye
çocuk yaşta iki yurttaşımızı katletmiş islamcı çete.

ypg bunların saldırılarını bertaraf etmiş bir de üzerine serekaniye'de el nusra'nın elindeki sınır kapısı, karargah ve diğer önemli yerleri ele geçirmiş.

esad'dan yedikleri kötek yetmedi şimdi kürtler de vuruyor. esad'dan kaçıp türkiye'ye sığınacaklar diyorduk, kürtler geçmelerine izin vermezse ne bok yiyecekler acaba?
arsenida arsenida
insanların boğazlarını keserken büyük bir zafer ve mutluluk pozuyla kameraya alıp, dünya medyasıyla paylaşan caniler topluluğu. hükümetimiz bu katillere para, erzak, silah ve ilaç yardımı yapmaktadır.
dondurito dondurito
"eli kolu kırılıp bedenleriyle birlikte fikirleri de lime lime, parça pincik ve hatta kırtik kırtik olasıcalar birliği" anlamına gelmesini gönülden istediğim bir topluluk adı.
puxa vida puxa vida
" el-nusra cephesi, şu anda kürt mahallelerini tanklarla bombalıyor.

el kaide bağlantılı el-nusra cephesi, til-ebyed camiinden kürtlerin öldürülmesi ve mallarının yağmalanması çağrısı yaptı." selim temo

özgür gündem - el-nusra`nın 2 bini aşkın kürt`ü esir aldığı iddia ediliyor özgür gündem resmi web sitesi. karanlıktan aydınlığa... gerçek gündem, özgür gündem... gerçeklerden taviz vermeyen, özgürlüğün sesi, hakikâtin yolc... ozgur-gundem
puxa vida puxa vida
"akp'nin sünni enternasyonali politikasının en dip çukuru el kaide destekçiliğidir. kürtlerle de vekaleten kaide aracılığıyla savaşıyorlar.

nusra gibi gözü dönmüş haydut sürülerini esad karşıtlığı ya da kürt karşıtlığıyla meşrulaştırıp yardım edenler bölgede akan kana ortaktır.

akp barış filan istemiyor. bölgede emperyal macera uğruna desteklediği çetelere karşı sorun çıkaranları pasivize/tasfiye etmeyi hedefliyor.

son bir kaç yıl özellikle içeride ve dışarıda katillere verilen destekle tam anlamıyla yüz kızartıcı bir dönem olarak hatırlanacak." eksihabermas
puxa vida puxa vida
"nusra'yı tr destekliyor yorumlarını, esat pyd'yi destekliyor yorumlarına benzetenler var. birincisi net bilgi ve veri, ikincisi farazidir."

"ceylanpınar'ın tam ortasındaki öğretmen evinin karşisinda iki apartmanda el nusra karargahı var. ypg'nin yakaladığı onlarca nusra uyesi tr üzeri suriye'ye gönderildiklerini belirtiyorlar. kameralara alınmış ifade var. daha dün akşam akçakale'de nusra'ya silah sevkiyatı yapıldı." amed dicle
1 /