elma sirkesi

1 /
jin jin
sabahları bir bardak ılıktan biraz daha sıcak suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi karıştırıyorsunuz, pırıl pırıl oluyorsunuz. zayıflamak için, detoks için kullanılıyor. başka meziyetleri de var ama beni ilgilendiren kısmı bu kadar.
epruuuu epruuuu
malum yaz aylarına girildiğinden vücuttaki toksinlerden arınmak ve zayıflamak maksatlı ılık suya koyup içtiğim, tadı çok da kötü olmayan, birkaç denemeden sonra tadına alıştığım sıvı.
eugenie eugenie
her derde deva olan bir şey bu. zayıflatıcı, sivilce giderici, sebze meyve yıkarken dezenfektan ve bulaşık makinesinde doğal parlatıcı olarak kullanabilen bir sıvıdır.
pebbles pebbles
sivilceye iyi gelen şeymiş.hele de turp rendesiyle karıştırıp beş gün cam kavanozda bekletince daha da iyi gelen şeymiş.denedim bi boka yaramadı.
puhu puhu
zeytinyağı ve nar ekşisi ile karıştırıldığında muhteşem salata sosu oluşturan sirke çeşididir. evde yediğiniz elmaların kabuklarını su dolu bir bidona ya da kaba atıp, üstünde beyaz tabaka oluşuna kadar bekleyin, evde elma sirkesi nasıl yapılırmış görün.
beklenenkucukkardes beklenenkucukkardes
kimi saça iyi gelir deyip sacını yıkar , kimi zayıflamak için içer, kimi cildine sürerken ben kokusuna bile katlanamıyorum ki güzelleşcem diye vücuduma süreyim. asla evime sokmayacagım en nefret ettiğim kokuya sahip şey.
elli karakteri geçemez elli karakteri geçemez
1 çay kaşığı elma sirkesi
1 dilim elma
1 çubuk tarçın
1dilim limon
1 bardak ılık suda karıştırıp kahvaltı yapmadan önce içilirse iştahı kapattığı ve kilo vermeye yardımcı olduğunu söyledi beslenme uzmanı taylan kümeli.
pool of sorrow pool of sorrow
aynı zamanda dişleri de beyazlatan sirkedir. fırçalamadan bir kaşık elma sirkesi ile ağzınızı çalkalarsanız, dişleriniz beyazlar ve diş etleriniz de olmadığı kadar sağlıklı bir hale gelir.
bladdenogua bladdenogua
bu lanet sıvı yüzünden takribi 2 ayım hastanede geçmiş olup, neredeyse beni öldürüyordu. sebebi ise; eğer bu sirke boş mideyle temas ederse delici etkiye sahipmiş. oysaki sadece 6 gün kullanmıştım. kullanmayın ve kullananları uyarın derim.
1 /