elma yemeyi reddeden adem

1 /
tarçınlıhavuç tarçınlıhavuç
her fırsatta elma yemeyi reddettiğini gözümüze gözümüze sokan ve herkesin girilerinin altına düşer misin yazarak milletin ayağını, bacağını kırmasından zevk alacağını ima eden dünyaya düşen ilk yazar parçası.

en az tekelci dayı kadar kendini göstermeye meraklı ve en az onun kadar kaos seven bir insandır kendisi. kinimi kusar, hayırlı geceler dilerim.
3
furious furious
bomboş bir eleman.
sanırım yaşı 16-17 falan, ağır din düşmanı.
bizler gibi ateistler bunlar gibi sığırlar yüzünden kötü görülüyoruz işte.
çünkü "türban takmak kusurdur" şeklinde düşünen bir hırt.
kusur değildir bu arada haberin olsun, sen bacına "minik etek giyiyor" dediklerinde kızıyorsan, "benim bacım özgürdür, istediğine vurdurur" diyorsan ki bunları dediğinden neredeyse eminim :d:d:d isteyen de türban takar, geri zekalı seni.
tarçınlıhavuç tarçınlıhavuç
adem'e elim 1 olay ile veda etmiş bulunuyoruz. bir yıldız daha kaydı buralardan. bu sözlük onsuz da devam edecek elbet ama onunla bir başka devam ederdi be....

kendisine ulaşmak, vedalaşmak, beddualarını iletmek, bela okumak, kin kusmak ve ilan-ı aşk etmek isteyenleri bu giri altına bekliyorum....
3
the red queen the red queen
ne enteresan insanlarsınız. sert tartışmalara niye giriyorsunuz gelen laflara göğüs geremeyecekseniz? "bana bunu dedi" diye şikayet etmek çok enteresan. "sözlüğün en sikik insanı" dediği için uçtu. halbuki "kıytırık" deseydi sorun olmayacaktı.
16
caracal34 caracal34
bu başlık bende görünmüyor da takip listemdekiler yazıyor bi şeyler. ne olduğu tabi ki umrumda değil eheheh
edit: yoksa engellediniz mi beni
mistik penguen mistik penguen
kara oğlan olarak uçmuş adem olarak dönmüştü şimdi de başka bir zamazingo olarak geri dönecektir merak etmeyin. kendisi için güzel projelerim vardı oysa. nolcak şimdi yüzlerce screenshots? han solo ve lanetherif'ten sonra bu kaçıncı hayal kırıklığım acaba. hiç olmadı bu..
ama döndüğünde yine suç işlemekten geri durmayacaktır eminim. bekliyoruz kendisini.
1 /