elon musk

7 /
lanetherif lanetherif
2 ay içerisinde tesla borçlarının belirli bir kısmını ödemezse gerçekten götü kurtaramayacak olandır.
ülkem malı elbette ki dünya piyasalarını takip etmez, olan biteni de bilmez... tesla hisseleri çöküşte, son bir yılın en düşük seviyesini gördü.siparişi verilen tesla araçlarının %80 kadarı teslim edilmemiş sohbetleri dönüyor... tabi ki bunlar ne kadar spekülasyon, ne kadar gerçek belli değil henüz.

kendisinin tesla firmasından yönetici olarak alacağı ücret dondurulmuştu zaten önceden... hedefler tutmazsa ödenmeyecekti.

hepsini koy bir kenara, daha önce de söyledim, elektrikli araç "temiz enerji" değil, tam tersi, fosil yakıttan daha fazla atığı var, pil üretimini hesaba katmıyorsunuz...

muhtemel o ki bir kaç aya tesla firmasının iflasını ya da iflas erteleyebilmek / ayakta kalabilmek adına satışını duyacağız. zira adam fabrika da yatmaya başlamış...

ha yok, bunu da aşarsa hakkaten helal olsun. ama fena bir darboğazda şu an.
sakil sakil
dünyanın daha güzel bir hâle getirmek için tek başına çabalayan adam gibi adam. bu batma-çıkma olaylarının boş yaygara olduğunu düşünüyorum. ya birileri elon musk ile oyun oynuyor ya da elon musk herkesle oyun oynuyor.
anoktainoktagnokta anoktainoktagnokta
ronaldo-messi tartışma mantığıyla düşünmeye alışmış insanımızın yeni hedefi, sebep? tesla batıyormuş.

tesla'nın batması gibi bir olayı bile "ben demiştim" -tersi de olabilir- biçiminde kendine yapıştırmanın mahalle önüne sandalye atıp nuriye'nin kocasıyla ilgili dedikodu yapmaktan ne farkı var? bırakın bir şey de sizin demenizle, öngörünüzle, üstün zekanızla gerçekleşmesin ulan.
theokoles theokoles
cep telefonu arama zilini ünlü online oyun 'god of war'ın içindeki bir mesaj olarak seçmesi, oyunun satışlarını yüzde 35 artırmış. oyuna 90 tl'lik zam yapılmış.
a good day to die a good day to die
twitter'dan gelen bir soru üzerine, bu sene tesla'yı türkiye'ye getireceğiz diye cevaplamış.

7 /