emperyalizme karşı savaştayız kura bakmayın

zzhbrlo zzhbrlo
yahu insan hem sinirleniyor hem de hunharca gülüyor

ulan biri çıkıp akaryakıt otomatik artıyor der, diğeri bırakın doları avroyu ihracatımıza bakın der, diğeri de alır gazı vatandaşın vergisi ile ayakta duran kanala çıkıp, vatandaşla dalga geçercesine emperyalizme karşı savaştayız der

16 yıl oldu yahu bir kez de dürüst olun lan! kötüye gidiyor evet sebebi şudur, bu konuda çalışmalarımız da şunlardır deyin olsun bitsin. (bkz:#17608922 )

böyle yaparak aslında kendilerine oy verip destekleyen insanlara adeta hakaret etmiş oluyorlar, "siz zaten biz ne desek inanan tiplersiniz, daha dün ak dediğimize bugün kara desek inanıyorsunuz, madem öyle alın yerseniz de yemeseniz de demeç bu" diyorlar, yoksa bu deli saçması sözlerine en az %50'nin gülüp geçtiğini çok iyi biliyorlar...
gore ve ötesi gore ve ötesi
koyun dediler koyduk diyen güruh şu an araçlarına benzin bile koyamayacak duruma gelmesine rağmen halen alkışlamaya devam ediyor. bence tebrik etmek lazım hükümeti, tüm ülkeyi sirk hayvanlarını terbiye eder gibi açlıkla terbiye ettiler.
sosyalismet sosyalismet
akmhp cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan bu demeci veren her kim ise onu kulağından tutup derhal kapının önüne koymalı.
abd emperyalizmi, iran gerici molla devleti ve rus oligarklarıyla kucak kucağa ilişkilerimizi bozmak isteyen haindir o bakan veya vekil.

biz böyle mutlu mesut, gözlerimiz kapalı salhaneye girmek için baş çobanın değneğini kaldırmasını beklerken nasıl parazit sesler çıkabilir. "bunu dillendiren vekil ya fetöcüdür ya da israil ajanı." diyecek büyük ve uzun zatın ağzına bakıyorum.

güzel konular çıkıyor sevgili sözlük, atlayalım dedik başlığa.