en az 3 çocuk

needforspeed needforspeed
reis büyük bir önder yahu.

3 çocuk yapın 3 yetmez 5 yapın deyince neden böyle dediğini anlayamamıştım. benim salaklığım.

adam öngörülü, çok ölen olacak öyle 1-2 çocukla nüfus azalır. 3'er 5'er yaparsanız nüfusu ancak aynı tutabiliriz demek istemiş. açıktan söyleyemeyince böyle anlatmış.

bir not :
çeşitli silahlı, bombalı vs olaylarda türkiye cumhuriyeti vatandaşı tahminen 1000'in üzerinde kişi son 5 ay içerisinde öldü bunun en az 3 misli de yaralandı.
kahvede fincan kahvede fincan
evet evet en az 3 çocuk çünkü onlar 10 sene sonra 1 e düşer belkide hiç kalmaz en iyisi 4 5 tane yap sen hazırda bulunsun . sen ölmezsen senin çocukların ölmezse ben nasıl iktidar olurum .
dumrul dumrul
her gün birbirinden iğrenç çocuk tecavüzlerinin, istismarların, cinayetlerin yaşandığı ülkedeki baştroll'ün en mühim derdidir.

"siz doğurun gerekirse devlet bakar" diyorlardı. yatılı ilköğretim bölge okullarını ve köy okullarını teker teker kapatıp insanları ensar vakfı gibi ne idüğü belirsiz kurumların insafına terk ettiler. "bunlarla ne yapıyorsanız yapın ama insanların seçeneği olsun" dahi diyemiyoruz. insanları yoksunlukla, seçeneksizlikle terbiye etme peşindeler.

"doğurun doğurun dindar nesil yetiştiriyoruz" kafasıyla şu çocuklara yapılan bunca zulme ortak oldular. hala aradaki alakayı kurmayı başaramayıp goygoy yapanlar var.

toplumsal çürümenin geldiği boyutlara bakıp "noluyoz lan" diyeceğine hala dış güçler geyiği çeviriyor adam...

pekii biz nasıl arınacağız? bu pislik deryasından nasıl kurtulacağız? bu bataklığı nasıl kurutacağız? çoluk çocuğumuzu, yakınlarımızı nasıl bu pisliklerden uzak tutarak sağlıklı şekilde hayata katabileceğiz?

bu pislik yığınının üstüne nasıl sifon çekeceğiz lan?

çocuklar imdat çığlıkları atarken kulak veren insanları gözaltına alıp dövdükleri bi ülkede yaşıyoruz.

hiç şakası yok bu işin...
peder peder
simdi anliyorum cumbabanin israrini. meger hakliymis, tecavuzden, tacizden cocuklarimiz artik 12 13 yaslarinda olgun birer birey oluyor. haliyle cocuk sayisi azalip, yetiskin "kadin ve erkek" artiyor. gelecegi goren bir adam gercekten.
eskikadeh eskikadeh
daha ne kadar çoğalacağız bilmiyorum ama artık güzelliklerin kaybolduğunu görmeye başladım.ne yollarda araba ne de insan bitiyor.kaynaklarımız azalırken nüfusumuz hep ters oranda artmaya devam ediyor.işsizlik artıyor,cahillik artıyor.niteliksiz gençler yetiştikten sonra en az 3 çocuk yapmak ne kadar doğrudur?
blackwing blackwing
ne kadar üreyip üremeyeceğimi size soracak değilim derdirten, "en az 3 çocuk" cümle kalıbı. bir gece de olması gereken orgazm sayısını da ver, tam olsun. meselenin diğer tarafı da zevk almak değil mi zaten.