erdoğan ın 2020 yılında iktidardan indirilmesi

tonguç tonguç
erdoğan'ın yaptığı hatalarla giderek yalnızlaşması, muhalefet ve halkla başta israf olmak üzere birçok konuda inatlaşması, ülke idaresi için gerekli olan enerjiyi giderek tüketmesi, bu kadar yıl sonra siyaseten olaylara çok sığ bakması ve at gözlüklerini çıkarmaması, vatandaştaki isyan bayrağının korkusuzca göndere çekilmesi, kötü ülke koşullarına yönelik bir şey yapılmaması ve muhalefette bu bayrağı devralabilecek kişilerin sahalara çıkması, seslerini daha net çıkarması sonucu gerçekleşebilecek olaydır.

berat albayrak, babacan, davutoğlu, gül ve önümüzdeki günlerde ayrılabilecek nice sürpriz isimler de cabası. gemi su almaya başladı ve sırayla herkes gemiyi terk ediyor..

halk o koltuktan erdoğanı indirecektir. kimsenin iradesi halkın iradesinden üstün değildir.
sychtianarch sychtianarch
tek adamlımtan yalnız adamlığa giden yol. bu dünyada ne ekersen onu biçersin. bu olayı fonda çalan godfather müziği eşlik ettiğini hayal edince daha da dramatik bir hal alıyor.

reis çoktaaan bahçeli'nin ördüğü ağlara takıldı. debelendikçe paket olacaka adfadssdas
acarabi acarabi
çok zor.
2020 yılında iktidardan indirilecek diye kehanette bulunanlar, ya bu topraklarda yaşayan insanların nasıl güce tapıcı ve göbekten beslenmeci olduklarını bilmiyorlar ya da ülke siyasetini okumayı daha öğrenememişler.
dedi dersiniz, bu da burada dursun çünkü söz uçar yazı kalır.
notos: rte ci değilim ve asla olamam çünkü siyasi düşüncelerimiz zıt kutupları temsil ediyor.
7