erdoğan ın fransız gazeteciye fetöcü demesi

1 /
bıçakçı petri bıçakçı petri
başlık sığmadığı icin böyle yazdim. doğrusu "erdoğanin fransız gazeteciye fetö ağzıyla konuşüyorsun demesi" olacak.

ben izlerken utandım. adam fetö nedir, kimdir bilse bile sadece duymuştur. kaldı ki mit tırları davasında kendisi demedi mi erdoğan? "tırlarda silah varsa var nolmuş" diye. adam da onu soruyor. ortada abd yetkilisi gören var mı aq neden abdyi sorsun?

yalan haber olsa diyecem ki vay aq gazetecisi... bu arada inkar etmediğini de belirtmek isterim.


3
jean paul marat jean paul marat
fransa cumhurbaşkanının yanında fransız gazeteciyi tehdit ediyor, ardından suriye'ye silah yüklü tırların yollandığını itiraf ediyor. bu adamdan daha ne isteyebiliriz ki?

reyiz sen sık sık ab turnesine çıkıp buralarda gazeteci azarla, siyasilere yüklen, islam dayat. vallaxi masraflarını karşılarım. yanındaki asalaklarınkini değil tabi.

günün en güzel iki haberinden biri. diğeri de danimarka'ya 2017 yılında sadece 3500 iltica başvurusunun olması. bunlar sadece başvuru sayıları;* iki yıl önce 20 binin üzerindeydi. geçtiğimiz yıl norveç sadece 4000 iltica başvurusunu kabul ederken isveç 40 binden fazla başvuruyu kabul etti. halleri ortada. darısı necip federal almanya'nın başına diyelim. *
dumrul dumrul
suriye mevzuu, cihatçılara yardımlar filan bunları çok konuştuk. o yüzden işin esasına hiç girmeyeceğim.

akp genel başkanı bugün "kamu diplomasisi nasıl yürütülmez" üstüne müthiş bir ders verdi. adamı izlerken resmen zevkten dört köşe oldum.

lan oğlum dünya senle birlikte yaşamıyor. senin bir tezin var ve bu tezin aksini ortaya koymak için özellikle çabalasan böylesini yapamazdın.

adam gazeteci ve fransız kamuoyu adamı iyi kötü tanıyor değil mi?

"sen gasteci değil, fetöcüsün" diye azarla elemanı.

ne oldu? türkiye'deki gazetecilerin durumunu çok güzel anlattın.

"bu işi yapmadık" demiyorsun "istihbaratın görevi yetkisi bik bik, abd de teröristlere 4000 tır silah gönderdi bik bik"

ne oldu? verdiğin mesaj "ben teröristlere silah gönderdim ama abd daha çok gönderdi"den başka bir şey değil.

"bu operasyonu yapan savcı zaten içerde"

ne mesaj vermiş oldun sen şimdi cahil adam?

ben de destekliyorum. bütün avrupa'yı gez sen reis. muhalefetin 40 yıl uğraşsa veremeyeceği "terörist destekçisi faşist diktatör" mesajını olanca kibrin ve cehaletinle ayak üstü verdin.
lastactionhero lastactionhero
"fetö ağzını bırak" kısmını tercüme eden tercümanın iç işleri bakanı yapılmasının farz olduğu klasik tayyip bey olayı. böyle çıkışlarını bazen seviyorum, bazen abartı geliyor bu olayda olduğu gibi.
gildor tulcakelume gildor tulcakelume
herif anlamadığı dilde bile, anladığı kadarıyla karşısındaki insanın sözünü kesebiliyor. çok garip.
bi' dinle, gerekirse not al tek tek. sonra cevap verirsin.

"feto'cu ağzıyla konuşuyorsun" geyiğine hiç girmiyorum bile. oraya gelene kadar adamın vücut dili, eli kolu ayrı oynayışı, bakışı, konuşmalarındaki vurgusu falan çok ezik ya.

(bkz: yazık kimin cumhurbaşkanıysa)
tariq bin ziyad tariq bin ziyad
acaba ne diye çevirdiler fetöyü? bu fetö kelimesi kadar itici bir ifade var mıdır acaba fetoş yine çok afilliydi, fetö bir mide bulandırıcı geliyor bu islamcılarda üretme problemi var arkadaş.
1 /