erdoğan ın termik santral yasasını veto etmesi

1 /
dsaewq dsaewq
şimdi cnn türk düşünsün. siz kim köpeksiniz de reyizimizin istemediği bir olayı yok şu kadar para kazanırız diye haber yapıyorsunuz ulan.

reyiz daha iyisini bilir ama ben olsam demirörenin elinde ne var ne yoksa el koyardım ki, hadlerini bilmeyi öğrensinler!!!111birbir1!!!
acarabi acarabi
yasanın meclise geleceğini ve meclisten ayni şekilde çıkacağını bilmemesine imkan ve ihtimal olmadığına göre...
yine istemezükçülerin gazını alma operasyonu olmasın bu veto!
wisefat wisefat
belki on yıl kullanılmamasını uygun görüyor. izinsiz tuvalete gidemeyecekleri reyizlerinden iyi bilecek değiller herhalde.
harley davutoğlu harley davutoğlu
kalitesiz müsamere.
sanki isteyen onlar değil gibi teşekkür etmek nedir?

şahsın kendisine yeni bir imaj çiziliyor muhtemelen. en çok ağaç diken kişi mi ne bi şey seçilmiş diye duydum. üstüne bir de bu hareketle çevreci siyasetçi görüntüsü vermek istiyor. ama olay şuna benziyor :

"beyler hoşlandığım kız geçerken siz çantasını çalın ben de sizi durdurup döveyim. kız da benden hoşlansın."

tiktok videosu ya da sosyal deney videosu gibi gerçekten.

baca filtresi daha iyi oynamış.

bu olay gerçekten oldu ben oradaki termik santralim...

mk.
marimar marimar
temel fıkrası gibi olay.baktılar ekonomiyi kurtaramıyoruz bari çevreci takılalım dediler.daha doğrusu biraz şirin görünelim,halkın suyuna gidelim ama bir yandan da reis veto etti reis desinler.yoksa bu ülkede kimse kimseye çevreci diye oy verecek değil bu ekonomik koşullarda.
neverendingblueroad neverendingblueroad
ilkokuldayken öğretmen bir soru sorduğunda bilsem de bilmesem de parmak kaldırırdım. hatta bazen soruyu dinlemezdim bile. çünkü zaten bana çok söz vermezdi ve bunun rahatlığıyla istediğim gibi parmak kaldırırdım. hobi olmuştu artık bende bu. habibe öçal hanımefendinin önce evet deyip sonra veto eden cumhurbaşkanına teşekkür etmesi aklıma ilkokuldaki ben'i getirdi. anlaşılır olması için yaşımı da söyleyeyim. 8 yaşındaydım arkadaşlar. neye neden parmak kaldırdığımı bilmediğimde 8 yaşındaydım. aynı şeyi şimdi yapsam belki de meclisteydim ve bir asgari ücretin 10 katı maaş alacaktım. ah vizyonsuzluk ah!
azwepsa azwepsa
konu etrafında birkaç bilgi paylaşmakta fayda var:

- z kuşağı denilen nesil içerisinde çevre hassasiyeti oldukça bilinçli şekilde ve yüksek.

- akp, z kuşağında oy kaybediyor.

- akp içerisinde, halkın artık reise ulaşamadığı, halkın sesinin dinlenmediği eleştirisi var.

- cnn türk'ün aslında tamamen aksi yönde olan haberi makaslanarak, bilinmeyen kişiler tarafından "yasa taraftarı" haber olduğu iddiasıyla tahrik edici bir şekilde internete salındı.

- hedeflenmiş bir kitlede filtrelerin ertelenmesi büyük tepki çekti.
cerrato cerrato
cnn turk ün yalamalık olsun diye yaptığı termik santral haberide bu vetonun sebeplerinden biridir..
adamlar istemedende olsa vatandaşın böyle bir olaydan haberdar olmasına neden oldu..
dumrul dumrul
reis, sermayenin çıkarları için halkın nefesini kesme çabasındaki vatan hainlerine, halk düşmanı orrrrospu çocuklarına ders vermiş.
ama yetmez. vatana ihanet anlamı taşıyan bu alçakça yasa tasarını gündeme getiren, talimatını veren, onaylayan, propagandasını yapan orrospu çocuğu vatan hainleri de tek tek tespit edilip götlerine termik santral bacası sokulmalı.
1 /