erkek adam erkek siker

thegoodwitch thegoodwitch
erkek adamın erkek sevgilisi olur,erkek adam erkek siker,hamam tası gümüşten yeni geldim sikişten beni buna alıştıran senin yavşak enişten daha bir çok kalıplaşmış şeyler yazabilirim. bunlar eşcinsel arkadaşlarımızın kendi aralarında kullandığı espiri değeri yüksek ve bir o kadar gerçekci tanımlarıdır.saygı duymak gerekir bu ülke de gay sözcüğü bir cinsiyet olarak algılanmıyor,hakaret olarak algılanıyor.bu duruma üzülen ve tez zamanda insanların kafa yapılarının değişmesi gerektiğine inanan biri olarak. erkek adam erkek sikmez diyorum.erkek adamın işi hatunlarladır. gay erkek gay erkek siker bu doğru önermedir.
karsinoma karsinoma
eski atina da erkek anlayışı tam olarak buydu, desem de inanmayın çok abartılı o yorumlar.

ama "karı kılıklı" diye suçlanan bir erkek eşcinsel için süper cevap olur. "erkek adamın erkek oğlu olur" kafasındaki adamın bir süre kafası karışır.
sous entendu sous entendu
erkek erkeğe seksten irrite olmamakla birlikte bazı gaylerin haklılıklarını (neyin haklılığı, ortada haklı ya da haksız olacak bir şey yok ki bu bir seçim sonuçta) kanıtlamak adına kurdukları iğrenç cümle.
kumanda altında bulunmayan tekne kumanda altında bulunmayan tekne
erkeğin erkeğe erkekçe hislerle yaklaşma meylinin belki de uzak bir mazisi vardır. haydi gelin, size aşağıda açıklayacağım saçma sapan teorime ve anahtar mesajıma beraber bir göz atalım...

evrim metodu üzerinden düşünüldüğünde sevişme ve üreme üzerine bir çok yol denenmiştir kanımca. belki hayvanlar taklit edilmiştir bilemeyiz ama sevişmenin öyle çanak, çömlek, tekerlek gibi sonradan icat edilmediği aşikar. neslin devamı için bir an önce bulunup tatbik edilmesi gereken bu aktivitenin çalışma ve deneme aşamalarında nereler nerelere sokulmuş, kimleeeeer kimlerle beraber olmuş orasını tabiat ana bilir. ancak son kertede 'merak' mefhumu medeniyetin de anahtarıdır. eşcinsel denemelerle, medeniyetin inşası adına ihmal ve tolere edilebilecek zayiatlar verilmiş olabilir, normaldir. ancak müptelası olmamak lazım asdjkl

"s*kilmedik bir tek kulağımızın arkası kaldı" sözü güncel anlamının dışında aslında seksin icadı sürecini anlatan çok mühim, dersler çıkarılması gereken bir atasözüdür.

(bkz: yaz bunu güzel laf)