erkeklere güvenilmez adam kalmamış kadınları

deep thinker deep thinker
şimdi sert girip "sana hep öylesi denk geliyor, kendine de biraz baksan" demek adil değil. öyle olma ihtimali olsa bile yapmamak lazım, neticede bu yargı reel tecrübelerine dayanıyor çünki.

tespitin de doğruluk yüzdesi var evet. bu yüzdeye denk gelmek davranışların beklentilerin sonucu da olabilir, hep o tip insanlardan hoşlanma gibi bir bug'a da sahip olunabilir. değişik ihtimaller ve bunların kombinasyonları bu sonucu doğuruyor.
ve fakat bu sükut-u hayale kendilerini biraz fazla kaptırıyorlar kanımca. ki bu "hiçbirine güvenmiyorum" karamsarlığı kültürsüz altyapı ile desteklenirse mazallah kız kıza nisbet şarkıları söyleyip bilekten mesnetli el sallama durumuna düşmek de mümkün.

çözümünü bilmiyorum. hakikaten kadının davranışları yüzünden o tipleri çekiyor olmasını ispatlayacak argümanlar rahatsız edici. ben girmek istemem o konuya.

ama bu kadar üzülmemekle, yazıda sözde her fırsatta bunu vurgulamamakla başlanabilir.

nasıl olduğunu fark etmeden aşık olan kadın olmakla ilgisi olabilir. çünki bu model, alakasız tiplerden açıklayamadığı şekilde hoşlanabiliyor veya arızalıya anaç duygularla aşık olabiliyor. ondan sonra kızıp kimseye faydam dokunmasın diyor bir süre, sonra tez antitez sentez mantığıyla optimum bir ayar buluyor vs.

(bkz: nasıl olduğunu fark etmeden aşık olan kadın/@deep thinker)
5