erkekleri itici yapan detaylar

1 /
pompeininkülleri pompeininkülleri
kadınları itici yapan detaylarda 106 adet giri varken bu başlıkta bir adet giri vardır. ve an itibari ile ikinciyi de ben yazdım.

bugünlük başka birsey söylemeye gerek görmüyorum.
ucucumadde ucucumadde
araba anahtarını sürekli milletin gözüne sokmaya çalışması, skinny pantolon, slip mayo, jiletlenmiş gögüs ve omuzdan başvermiş dikenimsi kıllar, emoya yakın saç modelleri, rimel ve dudak parlatıcıları, pembe ve turuncu rengin en cartlak tonlarını kullanmak, fırçalanmamış dişler, düzgün kesilmemiş tırnaklar, sandaletten fırlayan bünyede yaratık beslediği izlenimi yaratan ayak parmakları, gümlek düğmeleri arasından sırıtan altın kolye veya büyük zincirler, bununla beraber bileklik yüzük vs ile aksesuara boğulmuş görüntü, parlak gömlek ve pantolonlar, aşırı terlemiş koltuk altının yarattığı ıslaklık görüntüsü bu böyle uzarrrda gider
pichie pich pichie pich
ayak bileği gösteren pantolon. tanık olduğum en leş moda. hayır, oluşum aşaması gerçekten güzel. yurtdışında bu moda renkli çorapları göstermek ile alakalı başlıyor ve gayet şık. bizim ülkeye gelince her modada olduğu gibi saptırılıyor, boku çıkıyor. salt göz kirliliği. ne varsa gene gavurda var.
ersan kuneri ersan kuneri
yokuş aşağı doğru ulaşmaya çalışan ve marşı basmayan bir araba ve çaresiz sürücüsü,

bu detay her erkeği anında doğal bir itici haline getirecektir, hele ki o tek çaresi vurdurmak olan hüzünlü şöför ile göz göze geldiği an erkek tepeden tırnağa tam bir itici olmuş demektir, ondan sonra şöför vurdurana kadar ittirir kaçınılmaz bir şekilde.
yo mr white yo mr white
artık hiç birimiz babamız gibi değiliz. daha itici olabilir mi bi erkek? çağ değişti, devir değişti, teknoloji ilerledi, o oldu, bu oldu diye hep bahane üreten erkekleriz. babanız gibi olun itici olmayın.
1 /