erkekleri itici yapan detaylar

1 /
pompeininkülleri pompeininkülleri
kadınları itici yapan detaylarda 106 adet giri varken bu başlıkta bir adet giri vardır. ve an itibari ile ikinciyi de ben yazdım.

bugünlük başka birsey söylemeye gerek görmüyorum.
hibou hibou
bu başlığa bir şeyler yazacağımı düşünmezdim ama kesinlikle kısa paça pantolon üstüne giyilen renkli blazer ceket, ayaklardaki garip renkteki loafer (özellikle çakma lacivert gucci olanlardan) ayakkabı ve üç düğmesi açılmış desenli gömlek, lütffen şunlardan uzak durun yahu. bunu kendinize neden yapıyorsunuz?!
xavier dolan tipinde hafif efemine, çıtkırıldım bir erkeğe yakışıyor da son derece maskülen bir adamda tek kelimeyle kötü duruyor.
misal giy üstüne temiz tişört, bol ya da kapusonlu hırka, güzel bir kot -vücut yapın elveriyorsa skinny-. salaş ama bakımlı adam ol yahu.

kısa paça pantolonla bir elinde nargile, masanın üstünde telefon, araba anahtarı, sigara, karşında fönlü tercihen kaynak yaptırılmış uzun saçlı -aşırı siyah ya da platin sarısı tonu tabii- dövme kaşlı sevgilinle lütfen daha fazla modayı katletmeyin reca ediyoruz türk halkı olarak. ya bi de şu plazma tv'li nargile cafelerden uzak dursanız. sevdiğimiz tüm cafeler kapanıp plazmalı garip nargileciler oluyor yahu.
ucucumadde ucucumadde
araba anahtarını sürekli milletin gözüne sokmaya çalışması, skinny pantolon, slip mayo, jiletlenmiş gögüs ve omuzdan başvermiş dikenimsi kıllar, emoya yakın saç modelleri, rimel ve dudak parlatıcıları, pembe ve turuncu rengin en cartlak tonlarını kullanmak, fırçalanmamış dişler, düzgün kesilmemiş tırnaklar, sandaletten fırlayan bünyede yaratık beslediği izlenimi yaratan ayak parmakları, gümlek düğmeleri arasından sırıtan altın kolye veya büyük zincirler, bununla beraber bileklik yüzük vs ile aksesuara boğulmuş görüntü, parlak gömlek ve pantolonlar, aşırı terlemiş koltuk altının yarattığı ıslaklık görüntüsü bu böyle uzarrrda gider
pichie pich pichie pich
ayak bileği gösteren pantolon. tanık olduğum en leş moda. hayır, oluşum aşaması gerçekten güzel. yurtdışında bu moda renkli çorapları göstermek ile alakalı başlıyor ve gayet şık. bizim ülkeye gelince her modada olduğu gibi saptırılıyor, boku çıkıyor. salt göz kirliliği. ne varsa gene gavurda var.
ersan kuneri ersan kuneri
yokuş aşağı doğru ulaşmaya çalışan ve marşı basmayan bir araba ve çaresiz sürücüsü,

bu detay her erkeği anında doğal bir itici haline getirecektir, hele ki o tek çaresi vurdurmak olan hüzünlü şöför ile göz göze geldiği an erkek tepeden tırnağa tam bir itici olmuş demektir, ondan sonra şöför vurdurana kadar ittirir kaçınılmaz bir şekilde.
yo mr white yo mr white
artık hiç birimiz babamız gibi değiliz. daha itici olabilir mi bi erkek? çağ değişti, devir değişti, teknoloji ilerledi, o oldu, bu oldu diye hep bahane üreten erkekleriz. babanız gibi olun itici olmayın.
1 /