erkeklerle tanışma taktikleri

beyond doubt beyond doubt
istemeden kulak misafiri olduğum bir tanışmayı anlatyım;

e5'te durakta bekliyorum, bir tane çocuk arabayla geçiyordu bana baktı, ben de baktım hoş çocuk ben de bakmaya başladım, sonra baktım çocuk döndü yanımda durdu,"başka şartlar altında tanışmak isterdim, burada bu kadar oluyor, bu benim kartım belki aramak istersin" dedi.

çocuğun instagram hesabı stalklandı, sonra çocuğa whatsapp'tan mesaj atıldı.

yeni nesil manyak.
bernardo schafer bernardo schafer
kuyrukta bilmem kaçıncı kişi olan erkeğin sağ tarafından bir kadın yaklaşır ve sorar:
-acaba izmirli olabilir misiniz?
--yo değilim, ben doğma büyüme harranlıyım.
- aa! ne kadar ilginç, ben de edirneliyim. (kadın burada ölümcül şekilde gülümser)
ve evlenmezler!
mortissaa mortissaa
pek de taktiğe gerek olmayan tanışmadır açıkçası. bugüne kadar bir kadın olarak tanışma girişiminde bulunduğum tek bir kişi oldu. onu da gördüm beğendim ortak bir arkadaşımız aracılığı ile tanışmak istediğimi ilettim. sonra kalabalık bi grupla beraber buluştuk tanıştık numaralar alındı verildi vs. bir kere tanışma girişiminde bulunmama rağmen yine de çok da zor bulduğum bi olay değil bi erkekle tanışmak. taktiğe falan gerek yok. merhaba yazsan cevap vermeyecek erkek sayısı epeyce düşük bence zaten. erkekler bu konuda çok iradesizler. bizlere göre büyük kısmı zaten cinsellik odaklı düşündüğü için tanışmaya falan dünden hazırlar. ve kadınlar kadar kasmıyorlar kendilerini. kadın 10 erkekten 5ine saçma sapan olmasına rağmen adı çıkar diye korkar cevap vermez ama erkekte öyle bi durum yok. 10 tanesinden 5ine cevap verse ulan altıncıya da cevap verseydim diye düşünür. kafalar farklı çünkü.
galaktik galaktik
yani erkek her halükarda cevap verir. evet doğru bir önerme.
kadınlara nazaran daha düşük cevap vermeme oranı vardır tabi. yani 100 erkekten 5i cevap vermez belki o kadar.
ama tanışırken dikkat edilmesi gerek. taktiğe gerek yok ama ilk tanışma erkeğin sizden beklentisini belirler. yani çok tatlısın merhaba tanışalım flan filan gevşek girerseniz aha beğendi vercek der biraz. bu yüzden tanışırken bence bir bahanesi olması tesadüfi olması en güzeli. ciddi ve mühim bir konu ya da gevşekliğe mahal vermeyecek bir başlangıç, ilginin bacak aranızdan gözlerinize aklınza kaymasını sağlar.
hasılı dikkatli olmak gerek. erkek yazarda hoşlanmış olura kadın yazarsa yollu olur sonra.