erol evgin

5 /
sirius black sirius black
aslında bu sözü desteklemezdim çok net bu
erol evgin de böyle bi şey söylemezdi tabi daha başka bir ülkede yaşasaydık.

üstüne alınan he who must not be named isimli kişinin tepki vermesi neyi açıklamaktadır size söyleyeyim. kendisinin cahillere muhtaç olduğunu oyların oradan geldiğini. sen ne cins adamsın sanatçı olsan ne olur olmasan ne olur sözünün açıklaması. who know who nun iç sesi şunları söylemiştir.

"benim seçmenim tam da anlattığın cahil insanlardan onları beş parasız bi şekilde yaşamalarını istiyorum. onlara iki çucal kömür bi kaç koli gıda yardımı ha bi de torpilli olanlara vermiş olduğum 400 500 lira parayla nefes alacak kadar yaşamalarına yardım ediyorum. ben olmasam aslında kendilerinin farkına varacaklar ve çalışmaya karar verip hem kendilerini hem ailelerini kalkındıracaklar. belki fakirlik çok azalacak ama işime gelmiyor bu.

insanlar aza değil çok cüzi miktarlara tamah ederken benim masam 45 metre salonlarım insanların ev diye yaşadığı yerin tamamının belki iki üç katı. hiç umurumda değil onlara kendimin müslüman olduğuna inandırdım. çok şükür zor olmadı. devlet laik olabilir ben laik değilim dedim. iş bitti. üç sene evvel bi park uğruna ayaklandı. dedim ki milyonları evlerinde zor tutuyoruz bitsin bu iş, bitiremedim yenildim geri çekildim. ama şimdi daha iki üç gün evvel dedim orası kışla yapılacak. tarihi eser var orada. satın aldığım okumuş kişilerin olduğu mahkemede çıkarttığım karara dayanarak.

tabi zor be bu okumuşlardan çok çektim. epey para döktüm ama cahillerim benim ben çay kaşığıyla aldığım şekeri çayda karıştırıp öyle dağıtıyorum onlara.
ama onlar beni yine de çok cömert sanıyorlar.

şimdi sanatçı mısın bilmem sen de okumuşsun mimar olmuşsun. senden de çekiyorum işte. senden bile korkuyorum artık. kimse sesini çıkarmayacak çünkü o kasetlerin hiç birini yalanlayamadım. sadece darbe davası açtırdım. daha önce darbe yaptığını iddia ettiğim insanlarla bu kez onlara darbe davası açanları açtım. erol be dur bi dakka ben açtırdım ya la o davaları.

ama sonra ben kendi dava dediğim ama aslında padişahlık hayali kurduğum için aslında benim davam olmayan diğer bi kaç insanın adalet ve kalkınma uğruna çalışan bi iki saf vardı fethullah hocacılarıda liderleri olarak gösterdim. iyi mi kötü mü en az benim kadar muhtemelen ama o benim kadar şatafata düşkün değil. iyi yaptığı işler de benimkinden fazla.

neyse erol çok yaşatmam seni normal durumlarda ama yaşını başını almışsın muhtemelen az yaşarsın inşallah ben daha çok yaşarım."

demek neymiş? bu ülkede hangi partiye okumuşların hangi partiye cahil kalmış tabakanın oy verdiğini açıkça sözleriyle belli etmiştir. çoğunlukla cahil cüheladan oy alan parti net bellidir. adaletsiz kalkınamama partisi dir. diğer partiler nereden oy alıyor muhtemelen zengini fakiri okumuşu cahili de vardır içlerinde

son not:
burada hakaret içeren tek söz yok. gerçekler bunlar eğer mahkemeye verilirse sorarım önce o mahkemeye. insanlar fakir mi değil? muhterem zat ise zenginlik içinde sarayında bi odadan bi odaya özel jetleriyle şurdan oraya uçmuyor mu?
nickbulmak nickbulmak
parmak basarak oyunu kullanan biri ile kendi oyunun aynı olmaması gerektiğini düşünen kişi. taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanmış bu insanların bu tür akla ziyan çıkışları aslında eğitimin diploma demek olmadığını çok açık ortaya koyuyor. işin içinden çıkamayıp halka aptal diyen de , çoban ile benim oyum neden aynı diyen de bence aynı çirkinlik boyutundadır. senelerdir insanlara şarkılar söyledin tv lerde boy gösterdin ama böylesine bir konuşmayı da yapabildin. biz namaz kılmayanlar hayvandır düz mantığını kurarak gündem olan sözde profesöre kin kusarken sen hiç eksik kalma ve malzemeyi ver hemen. allah senin zihniyetindekilerin getireceği demokrasiden korusun.
5 /