ertuğrul uzun

nietzsche1 nietzsche1
eskişehir anadolu üniversitesi hukuk fakültesi öğretim görevlisidir ve ana bilim dalı, hukuk felsefesi ve sosyolojisi'dir.

facebook ve diğer medya kanallarında yaptığı paylaşımlar ve yayınladığı yazılarla dikkat çekmektedir. ama her paylaşımını gördüğümde aklıma şu soru gelir: neden bir akademisyen, hem de bir doçent doktor devamlı ama devamlı facebook gibi bir siteden paylaşım yapar?

genelde güncel olaylar, siyasi konular ve diğer hukuki meseleler hakkında gerçekten güzel paylaşımlar yapıyor, fakat gidip de normal bir öğrenci gibi recep ivedik sözü paylaşması, her gittiği yerde check-in yapması veya uyurken falan fotoğrafını paylaşması "bana göre" doğru değil.

kendilerine saygılarımı sunuyorum.

doçent doktor ertuğrul uzun - akademik tanıtım sayfası e-mail: [email protected] kişisel web sayfası: http://home.anadolu.edu.tr/~erugrulu/ anadolu
kendisi cumhuriyet savcısı kendisi cumhuriyet savcısı
anadolu üniversitesi hukuk fakültesinin güzide doçent doktorlarındandır.

hayatı yaşamayı seven ve eğlenmeyi seven bir insan havası vardır ve kuvvetle muhtemel bu yüzden söz konusu yer bildirimleri yapılır uyurken fotoğraflar paylaşılır. aynı zamanda kendisi çocuklarına çok düşkün bir babadır da ve kendisnin yetiştireceği çocukların entelektüel düzeyleri şimdiden tahmin edilebilir.

1 dönemlik izlenimim sonucunda son derece objektif bir insan olduğundan rahatlıkla bahsedilebilir. o kadar ki öğrencisiyle yolda kavga etse yine de o kişinin sınavını 0 kişisel duyguyla okuyabilicektir en azından beni buna inandırmıştır. tek negatif yönü oalrak söyliyebileceğim son derece pozitif ve sakin bir insan olarak görünmesine rağmen bu olumlu yapının altında yatan çabuk sinirlenebilen tahammülsüz bir yapıya sahip olmasıdır. fakat bu insanla tartışmak bile insana bir çok şey öğretecektir.

sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım kendilerine.

not: bu arada her ay facebooktan paylaştığı ... ayı kargosu diye gösterdiği kitapların hepsini okumaya fırsat bulup bulmadığı derin şekilde kafamı kurcalamaktadır.