erwin koeman

guanoapes guanoapes
futbolculuğunda saçları uzun , artist kılıklı bir adamdı.hücum oyuncusuydu.futbolculuk kariyeri boyunca psv ve fc groningen takımlarının forması giymiş geçen seneye kadar feyenoord takımının menajerliği yapmış adamdır ayrıca.
soyut soyut
kendisi sabin ilie gibi bir topçudur. kardeşi iyi diye kendiside iyi oyuncu ilan edilmiş, ama bir bok olmadığı anlaşılmıştır.
sakil sakil
bu cuma oynanacak olan galatasaray-fenerbahçe derbisinde fenerbahçe'nin teknik direktörü olarak kenarda yer alması muhtemel gözüken hollandalı. cocu'nun yardımcısıydı ancak söylenenlere göre kendisinin oyuncularla iletişimi daha kuvvetliymiş. galatasaray derbisine kadar bir hoca belirlenmez ve takım bu maçta iyi bir oyunla galip gelirse belki sezon sonuna kadar takımın başında koeman kalır.
jitemci astsubay jitemci astsubay
hali hazırda takım zaten 3 yada 4 eski hocaya tazminat ve maaşlarını ödüyor. yeni gelen adamın da takıma alışması, uyum sağlaması işi öğrenmesi falan derken epey bir vakit geçecek. bu sezon zaten gitti. ben koeman'ın sezon sonuna kadar, olmadı devre arasına kadar takımda kalması taraftarıyım. şundan daha kötü bir duruma düşüremez zaten. yanına ligi bilen bir iki yerli yardımcı ile takımı ayağa kaldırabilir.