eski sevgili ile arkadaş kalmak

1 /
mp5 mp5
salaklık değildir. doğru kullanıldığında silaha dönüşebilir. birazcık psikoloji ve ikna teknikleri okuyun arkadaşlar hayatınız güzelleşir. arkadaş takıldığın eskinle baş başa kaldığında çok ateşli bir sevişme deneyimleyebilirsin.
bilemeemm bilemeemm
o kadar eski yaşanmış şey varken, bu iki kişi bunların hepsini unutup nasıl arkadaşlık gibi bir ilişki kurabilir ben gerçekten anlamıyorum. iyi ayrılmak kötü ayrılmak hiç fark etmez. o kişiyle özel bi şeyler yaşandı ve bitti sonuçta. bitti ki bir sebebi vardı demekki. sevgililik zaten içinde arkadaşligi hatta özünde arkadaşlığı barındırdığı için, sevgililik bitince arkadaşlık zaten bitmiş oluyor bana göre. gerçekten gereksiz bir uğraş olarak görüyorum.

edit: imla
cowgirl cowgirl
yapabilmeyi çok isterdim. arkadaş dediysem öyle kankaaaa iki bira içelim miii tipi bi arkadaşlık değil.

mesela ben bazen onunla gittiğim yerlere gidiyorum yani oraları ondan bağımsız seviyorum. sonra o aklıma geliyor içimden "uh ulen ne günlerdi hey gidi barbaros hayrettin" falan diyorum. karşılaşsak mesela şimdi bi baş selamı veririz en fazla. dahası olmaz. olamaz yani. çok sağ olsun.
oysa ben yolda falan denk geldiğimizde bi on onbeş dakika naptın nettin hayat nasıl diye şöyle bi muhabbet edebilmek isterdim. ya da herhangibir şeyi birbirimze sorabilecek kadar mesafeli bi muhabbetimizin olmasını.

olmuyor ama anam olmuyor. gecenin 4ünde ararsan sonra "tülaaaay geri döööönnnnn" dersen olmuyor allahsız kitapsız.

gene sinirlendim sözlük.
brsmsl brsmsl
eski sevgiliyle değil de eski eşimle başardığım eylemdir.
arada çocuk olunca zaten mecbursunuz.
arada sırada kavga ediyoruz, arada sırada o bana trip atıyor ben ona gıcık oluyorum falan, öyle gidiyor işte.
bu arada insan 7 yıldan fazla tanıdığı birini kolay kolay hayatından çıkartamıyormuş aklınızda bulunsun...
oquxixupo oquxixupo
on yıl sonra olunca olabiliyormuş bu. hatta birbirini anlamak daha kolay olabiliyormuş, zaaflardan, beklentilerden uzaklaşınca. insansınız olum hepiniz, kalbinizin sevgi dolu tarafını konuşun karşılaşırsanız, güzelliklerden bahsedin.
harmonai harmonai
sevgili dediğimiz ilişki türü çokça sevgi, yüksek miktarda beğeni ve bolca arkadaşlık barındırır. o dünyanın en kusursuz varlığı gibiyken kusurlarını sevgi örter. herhangi bir tartışma anında ona ne kadar kızmak isteseniz de yüzünde en sevdiğiniz gülümsemesi size ne kadar karşı konulmaz olduğunu hatırlatır ama tüm bunların üstünde bir noktada her sorunu çözen onun en iyi arkadaşınız olmasıdır.
zamanla, nankör insan benliğinde beğeni azalır, tahammülü düşük bir sevgiyle idare ederken elinizde kalan tek şey arkadaşlıktır ki ilişki bitiyorsa artık onun bile hatrı kalmamıştır.
sevdiğiniz insanı hayatınızdan çıkarma noktasına geldiyseniz dostluk kavramını da bir kenara koymuşsunuzdur. ısrarla arkadaş kalmaya çalışmak kendine eziyet, geçmişe de saygısızlıktır.
onun yeni sevgilisi, sizin hayatınızdaki yeni insan tarzında görüşmeler günümüzde çağdaşlık gibi görülse de eski kafalı olmak bazen hepsinden güzeldir. önünde eski ibaresi olan sevgili, arkadaş etiketiyle hayatınızda yer alıyorsa iki taraftan biri hâlâ hislerine yeniliyordur.
1 /